گوگل فروش پیکسل 4a را متوقف کرد

سه‌شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
گوگل پیکسل 4a که در سال ۲۰۲۰ به‌عنوان یکی از بهترین میان‌رده‌های این شرکت عرضه شده بود، از فهرست سایت فروشگاه گوگل حذف شد.
تبلیغات

به گزارش 9to5Google، طی این هفته گوشی پیکسل 4a از فهرست فروش فروشگاه گوگل کنار گذاشته شده؛ البته این حرکت چندان جای تعجبی ندارد، چراکه این رسانه خاطرنشان کرد که حذف این گوشی از فهرست فروش، پس از چندین ماه کمبود موجودی اتفاق افتاده است.

گوشی Pixel 4a به نظر بسیاری از کاربران یکی از بهترین میان‌رده‌های گوگل لقب گرفته است. پردازنده‌ی اسنپدراگون ۷۳۰، دو ‌برابر حافظه‌ی بیشتر نسبت به نسل قبل (۱۲۸ گیگابایت نسبت به ۶۴ گیگابایت در پیکسل 3a) و البته قیمت پایه‌ی ۳۵۰ دلار و ۵۰ دلار ارزان‌تر از نسل پیشین (قیمت پایه‌ی پیکسل 3a حدود ۴۰۰ دلار بود) باعث شده بتواند یکی از بهترین و ارزشمندترین گوشی‌های میان‌رده‌‌ی گوگل باشد.

گوشی‌های میان‌رده‌ی گوگل معمولاً ویژگی‌های خوبی مانند کیفیت بسیار خوب تک دوربین پشتی، حداقل سه سال به‌روزرسانی اندروید و پشتیبان‌گیری نامحدود عکس‌ها با کیفیت بالا در Google Phot‌‌os را با خود به‌همراه دارند.

امیدواریم که گوگل در سال ۲۰۲۲ نیز یک گوشی میان‌رده با برچسب قیمتی مشابه این گوشی روانه بازار کند؛ چراکه این شرکت در سال گذشته پبکسل 5a‌ را با قیمت ۴۵۰ دلار عرضه کرده بود. البته نسخه‌ی استاندارد پیکسل 6 با قیمت بسیار خوبی در بازارهای جهانی به فروش می‌رسد و امیدواری علاقه‌مندان را برای دیدن یک میان‌رده‌ی ارزشمند دیگر از گوگل در سال ۲۰۲۲ بیشتر می‌کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات