پوسترهای جدید نوبیا خبر از شارژر ۱۶۵ وات و مشخصات دیگر رد مجیک 7 دارد

شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
حساب رسمی نوبیا در شبکه‌ی اجتماعی ویبو، چهار تیزر به اشتراک گذاشته که با افشای برخی جزئیات به‌صورت نسبتاً رمزی، از برتری‌های رد مجیک ۷ نسبت به سایر رقبا خبر می‌دهند.
تبلیغات

تیزر اول با استفاده از ترجمه‌ی ماشینی به «۱۰۰ درصد بدون خطا» برگردانده شده؛ اما معنی و مفهوم این عبارت بر ما روشن نیست. فهمیدن منظور تیزر دوم که با عدد ۱،۱۰۱،۷۶۹ همراه شده نسبتاً ساده است. این تیزر اشاره به امتیاز بنچمارک آنتاتو تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل اول دارد که مرز یک میلیون امتیاز را شکسته است.

پوستر نوبیا در مورد گوشی گیمینگ رد مجیک ۷
پوستر نوبیا در مورد گوشی گیمینگ رد مجیک 7

پوستر سوم اشاره به خنک‌کنندگی با ۴۱،۲۷۹ دارد که احتمالاً اندازه‌ی مساحت کل صفحات حرارتی است. آخرین مورد که عدد ۱۶۵ را نمایش می‌دهد، ظاهراً به توان شارژ ۱۶۵ وات این گوشی اشاره دارد.

پوستر نوبیا در مورد گوشی گیمینگ Red Magic 7
پوستر نوبیا در مورد گوشی رد مجیک ۷

همچنین یکی از مشهورترین افشاکنندگان چینی با نام دیجیتال چت استیشن، تصاویری واقعی از این شارژر با سرعت شارژ ۱۶۵ وات را به نمایش گذاشته است. باید گفت که این شارژر سریع توان خروجی ۱۶۵ واتی را از‌ طریق شدت جریان ۸٫۲۵ آمپر و ولتاژ ۲۰ ولتی تأمین می‌کند.

شارژر ۱۶۵ وات نوبیا
مشخصات شارژر ۱۶۵ وات نوبیا

از توان‌های خروجی دیگر این شارژر، طبق عکس منتشر‌شده، می‌توان به ۵ ولت و ۳ آمپر (۱۵ وات)، ۹ ولت و ۳ آمپر (۲۷ وات)، ۱۲ ولت و ۳ آمپر (۳۶ وات)، ۱۵ ولت و ۳ آمپر (۴۵ وات) و ۲۰ ولت با ۳/۲۵ آمپر (۶۵ وات) اشاره کرد. این شارژر همچنین از استاندارد پاور دلیوری PPS نیز پشتیبانی می‌کند که در این حالت می‌تواند خروجی‌های ۳٫۶ تا ۱۱ ولت به همراه ۸٫۲۵ آمپر (۳۰ تا ۹۰ وات) و ۳٫۶ تا ۲۰ ولت به همراه ۸٫۲۵ آمپر (۳۰ تا ۱۶۵ وات) را ارائه دهد.

اگر احیاناً اطلاعی در این زمینه ندارید، بد نیست بدانید که رد مجیک از سری گوشی‌های نوبیا است که زیرمجوعه‌ی ZTE محسوب می‌شود. سری گوشی‌های رد مجیک که کاربران گیمر را هدف قرار داده، از سال ۲۰۱۸ وارد بازار شدند. این سری از گوشی‌های گیمینگ همواره نوآوری‌های زیادی را به همراه داشته‌اند که از آن‌ها می‌توان به اولین بهره‌گیری از فن‌های خنک‌کننده در گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۲۰ اشاره کرد.

حال باید ببینیم که گوشی‌ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ چه سورپرایزی را برای طرفداران این دست از گوشی‌های هوشمند، تدارک دیده‌اند. پیش‌بینی شما چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات