تصاویر فاش شده از قاب سری شیائومی ۱۲ به چینش عجیب دوربین‌ها اشاره دارد

شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
تصاویری که به‌تازگی از قاب‌های محافظ شیائومی ۱۲، ۱۲ پرو و ۱۲ الترا فاش شده چینش عجیب دوربین‌های پشتی سری جدید پرچم‌دار شیائومی را نشان می‌دهد.
تبلیغات

شیائومی ۱۲ پرچم‌دار بعدی این شرکت چینی است که قرار است جایگزین می ۱۱ شده و گفته می‌شود یکی از اولین دستگاه‌هایی است که به پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل یک مجهز خواهد بود. درحالی‌که درباره مشخصات فنی این سری اطلاعات زیادی موجود است، تاکنون جزییاتی درباره طراحی و ظاهر آن به بیرون درز پیدا نکرده بود.

اما حالا کاربری به نام WHYLAB@ در ویبو تصاویری از قاب‌های محافظی منتشر کرده که ظاهرا مربوط به سری کامل شیائومی ۱۲، از جمله نسخه پرو و اولترا است. این قاب‌ها که با رندهای فاش شده از این گوشی همخوانی دارند، چینش عجیب دوربین‌های پشتی را نمایش می‌دهند که کم‌شباهت به دوربین‌های شیائومی سیوی نیست. آن‌طور که از طراحی این قاب‌ها مشخص است، دوربین اصلی بسیار بزرگ‌تر از دو حسگر دیگر و بالای‌ آن‌ها قرار دارد.

قاب‌های فاش شده از سری شیائومی ۱۲

چینش دوربین‌های نسخه پرو شیائومی ۱۲ تقریبا شبیه نسخه معمولی است، اما قاب مربوط به نسخه اولترا که لوکس‌ترین مدل از این سری است، هشت بریدگی دارد. در حال حاضر مشخص نیست شیائومی برای ماژول دوربین بزرگ و میانی مدل اولترا چه برنامه‌ای دارد، اما انتظار می‌رود حداقل سه تای آن‌ها مربوط به دوربین‌ و باقی شامل حسگرها، میکروفون‌های حذف صدای محیط و چندین فلش باشد.

نکته جالب دیگر در مورد این قاب‌ها این است که شیائومی ۱۲ اولترا احتمالا از نمایشگر ثانویه در پشت دوربین برخوردار نباشد، چرا که بخش بزرگی از پنل پشتی توسط ماژول دوربین اشغال شده و به نظر نمی‌رسد هیچ بریدگی‌ای برای این نمایشگر وجود داشته باشد؛ مگر اینکه حفره بزرگ میانی در واقع برای نمایشگر در نظر گرفته شده باشد.

قاب‌ فاش شده از شیائومی ۱۲ اولترا
چینش عجیب ماژول دوربین شیائومی ۱۲ اولترا
ماکاپ ماژول دوربین شیائومی ۱۲ اولترا
ماکاپ ماژول دوربین شیائومی ۱۲ اولترا

قیمت گوشی های بازار:قیمت گوشی های شیائومی

از لحاظ مشخصات فنی، انتظار می‌رود مدل استاندارد و پروی شیائومی ۱۲ با پنل‌های اولد ۱۲۰ هرتزی و پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل یک عرضه شوند و به ترتیب از شارژر ۶۷ واتی و ۱۲۰ واتی پشتیبانی کنند. سری شیائومی ۱۲ احتمالا با قیمت پایه حدودا ۶۸۰ دلار روانه بازار شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات