پوشش زنده زومیت از رویداد معرفی گوشی جدید سونی [نسخه آفلاین اضافه شد]

پوشش زنده زومیت از رویداد معرفی گوشی جدید سونی [نسخه آفلاین اضافه شد]

سونی فردا (سه‌شنبه، ۴ آبان‌ماه) ساعت ۱۸:۳۰ به ‌وقت تهران، رویدادی برای رونمایی از محصول جدید اکسپریا برگزار می‌کند که انتظار داریم در آن از گوشی‌های جدید این شرکت همراه با سنسور جدید دوربین رونمایی شود.

سونی در سال‌های گذشته به‌صورت مداوم از محصولات جدید رونمایی می‌کرد؛ اما بروز اتفاقاتی باعث شد تا فعالیت این شرکت نام‌آشنا در بازار موبایل کم‌رنگ‌تر از همیشه شود. بااین‌حال، بر اساس صحبت‌های اخیر این شرکت، سونی قرار است از جدید‌ترین و بهترین دوربین موبایل رونمایی کند.

در حال حاضر فقط می‌دانیم در این مراسم شاهد معرفی یک دستگاه از خانواده‌ی اکسپریا خواهیم بود؛ محصولی که سونی تمرکز زیادی روی قابلیت‌های فیلم‌برداری حرفه‌ای آن داشته است. سونی گوشی بعدی سری اکسپریا را در دسترس یک فیلم‌ساز قرار داده است تا تجربه‌ی کار با این محصول را از زبان وی بیان کند. یکی از قابلیت‌های شناخته‌شده سری اکسپریا، بهره گرفتن از دکمه‌ی اختصاصی شاتر است؛ ابزاری که به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های محصولات سونی شناخته می‌شود.

طبق روال معلوم، زومیت رویدادهای بزرگ فناوری را پوشش خواهد داد؛ بنابراین کاربران می‌توانند سه‌شنبه، ۴ آبان‌ماه، نیم‌ ساعت پیش از آغاز رویداد در وب‌سایت حضور داشته باشند و پخش زنده زومیت را دنبال کنند:


نسخه آفلاین رویداد سونی

تماشا در آپارات


رویداد سونی زودتر از زمان پیش‌بینی شده برگزار شد. نسخه آفلاین رویداد قرار گرفت و می‌توانید اخبار تکمیلی را در صفحه‌ی اول زومیت دنبال کنید.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده