پوشش زنده زومیت از رویداد گلکسی آنپکد ۲ سامسونگ [نسخه آفلاین اضافه شد]

چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹
مطالعه 1 دقیقه
سامسونگ امشب (چهارشنبه، ۲۸ مهرماه) ساعت ۱۷:۳۰ به ‌وقت تهران، رویدادی با نام گلکسی آنپکد بخش دوم برگزار می‌کند که انتظار داریم در آن از رنگ‌های جدید زد فولد ۳ جدید رونمایی شود.
تبلیغات

سامسونگ رویداد گلکسی آنپکد را برای معرفی گوشی‌های تاشو برگزار کرد و اکنون با گذشت دو ماه، این شرکت برای قسمت دوم این رویداد با نام گلکسی آنپکد ۲ آماده شده است. تا سال گذشته، سامسونگ در رویداد‌های آنپکد، سری گلکسی اس و گلکسی نوت را رونمایی می‌کرد؛ اما امسال شرایط متفاوت بود و در این رویداد‌ها رونمایی از سری گلکسی اس و لپ‌تاپ‌ها و گوشی‌های تاشو را شاهد بودیم. با‌ توجه‌‌ به دعوت‌نامه‌‌ سامسونگ، می‌توانیم انتظار چیزی را داشته باشیم که سلیقه‌ و هویت فردی کاربران را در درجه اول از نظر ارائه رنگ‌های جدید برای برخی از گوشی‌های هوشمند فعلی نشان می‌دهد. بر اساس برخی شایعه‌ها، غول کره‌ای در این رویداد گلکسی S21 FE را معرفی خواهد کرد؛ اما طبق برخی گزارش‌های دیگر، رونمایی این گوشی هوشمند به‌ تأخیر افتاده است.

طبق روال معلوم، زومیت رویدادهای بزرگ فناوری را پوشش خواهد داد؛ بنابراین کاربران می‌توانند سه‌شنبه، ۲۸ مهرماه، نیم‌ ساعت پیش از آغاز رویداد در وب‌سایت حضور داشته باشند و پخش زنده زومیت را دنبال کنند:

نسخه‌ی آفلاین رویداد

تماشا در آپارات

نظر شما در مورد رویداد‌های گلکسی آنپکد سامسونگ چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات