پوشش زنده زومیت از رویداد معرفی پیکسل 6 گوگل [نسخه آفلاین اضافه شد]

پوشش زنده زومیت از رویداد معرفی پیکسل 6 گوگل [نسخه آفلاین اضافه شد]

گوگل امشب (سه‌شنبه، ۲۷ مهرماه) ساعت ۲۰:۳۰ به ‌وقت تهران، رویدادی برای رونمایی از پیکسل ۶ برگزار می‌کند که انتظار داریم در آن از گوشی‌های جدید این شرکت رونمایی شود.

اکنون گوگل جزئیات زیادی از سری پیکسل ۶ به اشتراک گذاشته است؛ اما برخی از ویژگی‌های پرچم‌داران بعدی این شرکت هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. برای مثال، اینکه قدرت پردازشی پیکسل ۶ چقدر خواهد بود و آیا گوگل شگفتی‌های جدیدی در مراسم خود خواهد داشت؟ پرچم‌داران بعدی گوگل از تراشه‌ی اختصاصی گوگل موسوم به تنسور بهره خواهند برد. این شرکت هنوز به‌طور رسمی مشخصات کامل تنسور را فاش نکرده است؛ اما این اولین تراشه‌ی سفارشی ساخته‌شده توسط گوگل محسوب می‌شود. ارائه‌ی ویژگی‌هایی که قبلاً در تراشه‌های معمولی امکان‌پذیر نبود، به لطف هوش مصنوعی تعبیه‌شده در تراشه‌ی تنسور، به گوشی‌های پرچم‌دار جدید گوگل اضافه خواهد شد که از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به پردازش ویدئوهای زنده اشاره کرد.

طبق روال معلوم، زومیت رویدادهای بزرگ فناوری را پوشش خواهد داد؛ بنابراین کاربران می‌توانند سه‌شنبه، ۲۷ مهرماه، نیم‌ ساعت پیش از آغاز رویداد در وب‌سایت حضور داشته باشند و پخش زنده زومیت را دنبال کنند:


نسخه آفلاین از رویداد


نظر شما در مورد رویداد‌های گوگل چیست؟

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده