شایعه: آنر X30 Max با صفحه‌نمایش ۷ اینچ به‌زودی معرفی خواهد شد

چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
طبق گزارش منتشرشده، آنر ایکس ۳۰ مکس از تراشه‌ی دایمنسیتی ۱۱۰۰ و دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسل بهره خواهد برد و طبق شایعات، این گوشی قبل از ۲۰ آبان رونمایی خواهد شد.
تبلیغات

آنر ایکس ۲۰ اس ای در ماه ژوئن (تیر ۱۴۰۰) و آنر ایکس ۲۰ فایوجی در ماه آگوست (مرداد ۱۴۰۰) معرفی شدند. طبق ادعای گزارش‌های اخیر، این شرکت گوشی دیگری از سری ایکس ۲۰ با نام آنر ایکس ۲۰ مکس در ماه جاری معرفی خواهد کرد؛ اما به گزارش گیزموچاینا، گوشی بعدی سری ایکس این برند، ایکس ۲۰ مکس نام ندارد. به گفته‌ی افشاگر معروف، Digital Chat Station، آنر در حال آماده‌ شدن برای رونمایی آنر ایکس ۳۰ مکس است.

این افشاگر ادعا کرده است که آنر ایکس ۳۰ مکس باید قبل از جشنواره خرید Double Eleven در تاریخ ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان ۱۴۰۰) رونمایی شود. گوشی مذکور صفحه‌نمایش ۷ اینچی خواهد داشت و تجربه‌ی صوتی و تصویری خوبی ارائه خواهد داد. افشاگر مربوطه اطلاعات دیگری درباره‌ی این گوشی آنر فاش نکرده است.

بر اساس یکی از پست‌های قبلی که در ویبو منتشر شده بود، یک مدل گوشی آنر در ماه گذشته با شماره مدل KKG-AN70 توسط 3C تأیید شده است و به‌عنوان آنر ایکس ۳۰ مکس شناخته می‌شود. گواهینامه‌ی 3C نشان داد که احتمال دارد این گوشی با شارژ سریع ۲۲٫۵ وات عرضه شود. طبق گزارش‌ها، آنر ایکس ۳۰ مکس هفته‌ی گذشته در وب‌سایت CMIIT نیز مشاهده شده است.

اعتقاد بر این است که حروف «KKG» در شماره مدل به‌ نام رمز آن، یعنی کینگ کنگ اشاره دارد. طبق گزارش‌های قبل، آنر ایکس ۳۰ مکس به تراشه‌ی دایمنسیتی ۱۱۰۰ و باتری ۶۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت مجهز خواهد بود. برای ثبت تصاویر، احتمال دارد دوربین سه‌گانه شامل دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسل، دوربین ماکرو ۲ مگاپیکسل و دوربین سنجش عمق ۲ مگاپیکسل وظیفه‌ی ثبت تصاویر را بر عهده داشته باشند. هنوز جزئیات بیشتری از این گوشی در دسترس نیست.

آنر در ماه آگوست (مرداد ۱۴۰۰) از ساعت هوشمند آنر واچ جی‌اس ۳ در چین رونمایی کرد. بر اساس گزارش‌های اخیر می‌توان پیش‌بینی کرد که این شرکت در زمان معرفی آنر ایکس ۳۰ مکس، ساعت هوشمند مذکور را در دسترس علاقه‌مندان قرار بدهد.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی آنر ایکس ۳۰ مکس با جزئیات احتمالی منتشرشده چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات