آیا سری گلکسی اس 22 سامسونگ به شارژ ۲۵ وات محدود خواهد بود؟

آیا سری گلکسی اس 22 سامسونگ به شارژ ۲۵ وات محدود خواهد بود؟

بر اساس اطلاعات ثبت‌شده در تأییدیه‌ی CCC چین، سرعت شارژ گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۲ سامسونگ ۲۵ وات اعلام شده است. آیا این خبر واقعیت دارد؟

سامسونگ احتمالا در فوریه‌ی ۲۰۲۲ از نسل جدید پرچم‌داران خود یعنی سری گلکسی اس ۲۲ رونمایی خواهد کرد. البته بسیاری از ویژگی‌های این گوشی‌ها در گزارش‌ها و خبرهای مختلف فاش شده است. در برخی از شایعات گفته شده که غول فناوری کره‌ای، سرعت شارژ پرچم‌داران بعدی خود را افزایش خواهد داد. بر اساس این شایعات، انتظار می‌رود گلکسی اس ۲۲ پلاس و گلکسی اس ۲۲ اولترا از شارژ سریع ۴۵ وات پشتیبانی کند؛ اما اخیرا گزارشی منتشر شده است که با خبرهای قبل مطابقت ندارد.

به گزارش سم‌موبایل، مدل مخصوص چین گلکسی اس ۲۲ با شناسه‌ی مدل SM-9010، گلکسی اس ۲۲ پلاس با شناسه‌ی مدل SM-S9060 و گلکسی اس ۲۲ اولترا با شناسه‌ی مدل SM-S9080 تأییدیه‌های اجباری CCC را دریافت کرده‌اند. در این تأییدیه مشخص شده که سامسونگ از شارژر EP-TA800 در تمامی این مدل‌ها استفاده خواهد کرد. این شارژٰر از نوع یواس‌بی نوع سی خواهد بود که از یواس‌بی PD و PPS نیز پشتیبانی می‌کند و سرعت شارژ آن ۲۵ وات است. این شارژر شبیه به نمونه‌ای است که سامسونگ در جعبه‌ی بسیاری از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های میان‌رده‌ و رده‌بالای خود قرار می‌دهد.

آیا این یعنی سرعت شارژ همه‌ی مدل‌های سری گلکسی اس ۲۲ مثل سری گلکسی اس ۲۱ به ۲۵ وات محدود خواهد بود؟ پاسخ کوتاه به این سؤال خیر است. بررسی CCC همیشه با سریع‌ترین شارژر موجود انجام نمی‌شود و شرکت‌هایی مثل سامسونگ از شارژرهای معمولی در فرایند دریافت این تأییدیه بهره می‌برند. به‌عنوان مثال گلکسی تب اس ۷ در لیست CCC با شارژر ۱۵ وات ثبت شده بود اما این دستگاه از سرعت شارژ ۴۵ وات پشتیبانی می‌کند. این امکان هم وجود دارد که برخی از شایعات در مورد گوشی‌های مورد اشاره واقعیت نداشته باشند و انتظار می‌رود سامسونگ در سری گلکسی اس ۲۲ از فناوری شارژ ۲۵ وات بهره بگیرد.

فقط زمان می‌تواند نشان بدهد که آیا سامسونگ سرعت شارژ سری گلکسی اس ۲۲ را نسبت به قبل ارتقاء خواهد داد یا خیر. در حال حاضر این شرکت از شارژرهای استاندارد با حداقل قدرت در پرچم‌داران خود استفاده می‌کند. حتی اپل نیز آيفون ۱۳ پرو مکس را با فناوری شارژ سریع ۲۷ وات به بازار معرفی کرده و از این نظر از رقیب کره‌ای پیشی گرفته است. این در حالی است که بیشتر شرکت‌های چینی از فناوری‌ شارژ فوق سریع ۶۵ وات در بسیاری از گوشی‌های پرچم‌دار خود بهره می‌برند. برخی از شرکت‌ها مثل شیائومی و iQOO استفاده از شارژرهای بسیار سریع ۱۲۰ واتی را در محصولات خود آغاز کرده‌اند.

تاییدیه CCC چین گلکسی اس ۲۲

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا سامسونگ سرعت شارژ گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۲ را محدود خواهد کرد یا امسال شاهد استفاده از فناوری شارژ سریع‌تر در پرچم‌داران این شرکت خواهیم بود؟

منبع sammobile

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده