گلکسی S22 سامسونگ با اسنپدراگون 895 در گیک‌بنچ امتیاز پایینی کسب کرده است

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
طبق اخبار منتشرشده، گلکسی اس ۲۲ مجهز به اسنپدراگون ۸۹۵، در آزمون تک‌هسته‌ای گیک‌بنچ ۴۷۵ امتیاز و در آزمون چندهسته‌ای ۱۳۹۳ امتیاز کسب کرده است که عملکرد ضعیفی محسوب می‌شود.
تبلیغات

به‌ نقل از گیزموچاینا، سری گلکسی اس ۲۱ سامسونگ جزو پرفروش‌ترین مدل‌های گلکسی ا‌س در سال‌های اخیر هستند و گفته‌ می‌شود سامسونگ قصد دارد برای جذب بیشتر خریداران، پیشرفت‌های چشمگیری در سری بعدی، یعنی گلکسی اس ۲۲ به ارمغان بیاورد؛ اما متأسفانه طبق گزارش‌های اولیه این‌گونه به‌ نظر نمی‌رسد.

مانند نسل قبل، سری گلکسی اس ۲۲ به تراشه‌های اسنپدراگون کوالکام و اگزینوس سامسونگ مجهز خواهد شد که نوع آن‌ها احتمالا اسنپدراگون ۸۹۵ و اگزینوس ۲۲۰۰ خواهد بود.

معمولا نسخه‌ی اسنپدراگون قوی‌تر از نسخه‌ی اگزینوس است؛ اما فهرست اولیه‌ی گیک‌بنچ از گلکسی اس ۲۲ معمولی با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۹۵، گزارش متفاوتی نشان می‌دهد.

بر اساس فهرست گیک‌بنچ، گلکسی اس ۲۲ با شماره مدل SM-S901 مجهز به ۸ گیگابایت رم و اندروید ۱۲ در آزمون تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای به‌ ترتیب امتیاز ۴۷۵ و ۱۳۹۳ کسب کرده که برای نسل بعدی تراشه‌ی اسنپدراگون بسیار پایین است. اسنپدراگون ۸۸۸ در گلکسی اس ۲۱ به‌راحتی توانست در آزمون تک‌هسته‌ای بیش از ۹۰۰ امتیاز و در آزمون چندهسته‌ای بیش از ۳۰۰۰ امتیاز به‌ دست آورد.

طبق گفته‌ی Sammobile، این فهرست می‌تواند جعلی یا بهینه‌نشده باشد. همچنین این احتمال وجود دارد که در دستگاهی که برای سنجش در نظر گرفته شده، حالت ذخیره انرژی (Power saving mode) فعال بوده است.

هنوز چند ماه تا عرضه‌ی رسمی سری گلکسی اس ۲۲ فاصله داریم و طبق گزارش‌ها، احتمالا سری مذکور در ژانویه ۲۰۲۲ (دی و بهمن ۱۴۰۰) رونمایی خواهد شد. انتظار می‌رود در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از این خانواده منتشر شود.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی امتیازات گلکسی اس ۲۲ مجهز به اسنپدراگون ۸۹۵ در گیک‌بنچ چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات