موتو G Pure با تراشه‌ی هلیو G25 مدیاتک و ۳ گیگابایت رم در گیک‌بنچ فهرست شد

چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰
مطالعه 2 دقیقه
طبق اخبار منتشرشده، موتو G Pure توانسته است در آزمون تک‌هسته‌ای گیک‌بنچ، ۱۳۵ امتیاز و در آزمون چندهسته‌ای آن، ۵۰۱ امتیاز به‌ دست آورد.

به گزارش Gadgets.ndtv، موتو جی پیور (Moto G Pure) در وبسایت گیکبنچ مشاهده است. این فهرست بنچمارک برخی از مشخصات اصلی گوشی مذکور را ارائه داده که هنوز توسط موتورولا تأیید نشده است. انتظار میرود موتو G Pure گوشی اقتصادی در خط تولید لنوو باشد. ماه گذشته، این گوشی هوشمند گواهینامههای کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC)، Wi-Fi Alliance ،TUV و REL Canada را دریافت کرد که در آن ظرفیت باتری، اطلاعات نرمافزاری و شماره مدل موتو G Pure فهرست شده بود.

موتو G Pure توانست در آزمون تک‌هسته‌ای، ۱۳۵ امتیاز و در آزمون چندهسته‌ای ۵۰۱ امتیاز به‌ دست آورد. این گوشی موتورولا دارای پردازنده‌ی هشت هسته‌ای ۲ گیگاهرتز است که به‌ نظر می‌رسد هلیو G25 مدیاتک باشد. طبق فهرست، موتو G Pure دارای ۳ گیگابایت رم و اندروید ۱۱ خواهد بود. با توجه به مشخصات ذکرشده در فهرست، می‌توان گفت موتورولا این گوشی را به‌عنوان محصولی مقرون‌به‌صرفه عرضه خواهد کرد.

ماه گذشته موتو G Pure در فهرست REL Canada مشاهده شد که نام گوشی آیندهی موتورولا را بههمراه شماره مدل آن (XT2163-4) تأیید میکرد. از طرفی دیگر، در FCC ایالات متحده و Wi-Fi Alliance نیز شماره مدل مشابهی برای موتو G Pure مشاهده شده است. طبق فهرست مذکور، این گوشی هوشمند بهصورت پیشفرض با اندروید ۱۱ ارائه خواهد شد و طبق فهرست TUV، انتظار میرود دارای باتری ۴۰۰۰ میلیآمپر ساعت و پشتیبانی از شارژ ۱۰ واتی باشد.

در اخبار دیگری از موتورولا، مشخصات موتو E20 از طریق فهرست گیکبنچ ارائه شده است. این گوشی هوشمند با نام رمز Aruba مجهز به تراشهی UNISOC هشت هستهای ۱٫۶۱ گیگاهرتز همراه با ۲ گیگابایت رم و اندروید ۱۱ خواهد بود. موتو E20‌ در آزمون تکهستهای، ۱۴۶۷ امتیاز و در آزمون چندهستهای، ۴۶۲۱ امتیاز کسب کرده است.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی گوشی مقرون‌به‌صرفه‌ی موتورولا با مشخصات فوق چیست؟

مطالب مشابه

نظرات