سری گلکسی S22‌ به دوربین سلفی زیر صفحه‌نمایش مجهز نخواهد شد

سه‌شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
طبق ادعای افشاگری معروف، هیچ‌یک از گوشی‌های سری گلکسی S22‌ دوربین سلفی زیر صفحه‌نمایش نخواهند داشت و گلکسی S22‌ اولترا از دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی بهره خواهد برد.

هفت ماه از سال ۲۰۲۱ گذشته است و در این مدت، افشای اطلاعات و شایعات مختلفی درباره نسل بعدی پرچم‌داران گلکسی S سامسونگ، یعنی سری گلکسی S22 را شاهد بوده‌ایم. اکنون در تازه‌ترین گزارش از Androidauthority، افشاگری چینی ادعای دیگری درباره پرچم‌داران ۲۰۲۲ مطرح کرده است.

براساس اطلاعات منتشرشده افشاگری با حساب کاربری FrontTron در توییتر، هیچ‌یک از گوشی‌های سری گلکسی S22 به دوربین سلفی زیر صفحه‌نمایش مجهز نخواهند شد و این اخبار گزارش قبلی از کره‌ را تأیید می‌کند. افشاگر نام‌برده‌شده ادعا کرده است سری گلکسی S22‌ در ژانویه ۲۰۲۲ (دی و بهمن ۱۴۰۰) معرفی خواهند شد که مطابق با زمان رونمایی نسل قبل، یعنی سری گلکسی S21 است.

در گزارشی که روز گذشته پیش منتشر کردیم، ادعا شده بود در مدل اولترا از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی برند المپوس استفاده خواهد شد؛ اما دوباره در گزارش امروز FrontTron ادعا می‌کند سامسونگ از دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی برای گلکسی S22‌ اولترا استفاده خواهد کرد. ادعای مختلف افشاگران موضوعی بحث‌برانگیز شده و این اولین‌بار هم نیست که درباره دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی برای مدل گلکسی S22‌ اولترا می‌شنویم؛ زیرا افشاگر دیگری نیز با نام کاربری Ice Universe ادعا کرد سامسونگ حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی بهبود‌یافته ارائه خواهد داد.

شایعات مذکور فقط به مدل اولترا سری آینده گلکسی S22 خلاصه نمی‌شود و چندی پیش FrontTron ادعا کرده بود گلکسی S22‌ و گلکسی S22‌ پلاس به‌جای حسگر‌های ۱۲ مگاپیکسل به دوربین‌های اصلی ۵۰ مگاپیکسل مجهز خواهد شد. بنابراین، طبق ادعای مذکور به‌نظر می‌رسد نسخه معمولی و پلاس در این زمینه در حال ارتقا هستند.

درهرصورت، با انتشار این گزارش که سری گلکسی S22 دوربین سلفی زیر صفحه‌نمایش نخواهند داشت، به‌نظر می‌رسد افرادی که انتظار گوشی تمام‌صفحه در سری گلکسی S22 را داشتند، ناامید شوند.

دیدگاه شما کاربران زومیت چیست؟ فکر می‌کنید گوشی‌های هوشمند آینده از دوربین زیر صفحه‌نمایش باید برخوردار باشند؟

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود