نام وان پلاس نورد 2 در وب‌سایت رسمی وان پلاس دیده شد

نام وان پلاس نورد 2 در وب‌سایت رسمی وان پلاس دیده شد

به‌تازگی نام وان پلاس نورد 2 در بخش سؤالات متداول وب‌سایت وان پلاس ذکر شده است و احتمال دارد پیش از تاریخ ۸ مهر ۱۴۰۰ رونمایی شود. 

به گزارش جیاسامآرنا، گوشی هوشمند وان پلاس نورد (OnePlus Nord) در تیرماه ۱۳۹۹ معرفی و در ماه آگوست (مرداد و شهریور ۱۳۹۹) راهی بازار شد. حالا به اواخر ماه می (خرداد ۱۴۰۰) نزدیک می‌شویم و هنوز اطلاعات زیادی درباره‌ی جانشین وان پلاس نورد فاش نشده است؛ اما به این معنی نیست که جانشین آن معرفی نخواهد شد.

طبق تصویری که‌ در پایین مشاهده می‌کنید، نام نورد 2 در بخش سؤالات متداول وب‌سایت وان پلاس و در نسخه‌ی تبلیغاتی جدید Stadia Premiere Edition که در انگلستان، آلمان و فرانسه در حال اجرا است، ذکر شده است.

نام وان پلاس نورد ۲ در بخش سوالات متداول وب‌سایت وان پلاس

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، متن کاملا واضح و فاقد رمز و مفاهیم پنهانی است و این تبلیغات تا ۳۰ سپتامبر (۸ مهر ۱۴۰۰) ادامه دارد.

بر اساس شایعات، به‌ نظر می‌رسد وان پلاس نورد 2 به تراشه‌ی دایمنسیتی 1200 مدیاتک مجهز شود. در سال‌های گذشته شایعات زیادی درباره‌ی وان پلاس با بهره‌گیری از تراشه‌ی ساخت کوالکام شنیدیم؛ اما هرگز این اتفاق رخ نداد و اگر این کار انجام شود، حرکتی بی‌سابقه خواهد بود.

منبع Gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده