شایعه: دوربین گلکسی اس ۲۲ اولترا به فناوری بزرگنمایی اپتیکال پیوسته مجهز می‌شود

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
گفته می‌شود سامسونگ قصد دارد دوربین گلکسی اس ۲۲ اولترا را به فناوری بزرگنمایی اپتیکال پیوسته مجهز کند.
تبلیغات

بدون شک گلکسی اس ۲۱ اولترا یکی از بهترین گوشی‌های اندرویدی است که سامسونگ تاکنون روانه‌ی بازار کرده است. این گوشی از یک نمایشگر AMOLED با کیفیت ۱۲۰ هرتز، عمر باتری عالی و دوربین چهارگانه بسیار چشمگیر برخوردار است. بااین‌حال، تلاش شرکت کره‌ای برای ارتقاء کیفت دوربین محصولاتش به اینجا ختم نمی‌شود؛ زیرا طبق شایعات جدید، سامسونگ قصد دارد جانشین گلکسی اس ۲۱ اولترا را به آرایه‌ی دوربین بسیار قدرتمندی مجهز کند تا به موجب آن، وضوح تصاویر در فواصل دور را بهبود بخشد.

به گزارش اندرویدسنترال، سامسونگ قصد دارد جانشین گلکسی اس ۲۱ اولترا را به آرائه‌ی دوربین بسیار قدرتمندی مجهز کند. با استناد به گفته‌های افشاگر نام‌آشنا، Ice Universe، سامسونگ در حال کار روی فناوری بزرگنمایی اپتیکال پیوسته برای استفاده در گلکسی اس ۲۲ اولترا است.

با وجود انتشار جزئیات بسیار ناچیز، افشاگر مذکور ادعا می‌کند که سامسونگ الکترونیک و بخش صنایع نیمه‌هادی این شرکت در حال توسعه فناوری یادشده هستند. برخلاف لنز پریسکوپی استفاده‌شده در گلکسی اس ۲۱ اولترا، اجزای داخل یک محلول پریسکوپی با بزرگنمایی پیوسته قادر به حرکت آزادانه خواهند بود و در نتیجه، وضوح بهتر را در هر سطح از بزرگنمایی امکان‌پذیر می‌سازند.

افزون بر این، شواهد نشان می‌دهد که پرچم‌دار جدید کره‌ای‌ها از یک دوربین سلفی زیر نمایشگر نیز بهره می‌برد که به‌طور مشترک توسط سامسونگ دیسپلی و سامسونگ الکترونیک در حال توسعه است. به‌طور کلی، انتظار می‌رود که گلکسی زد فولد ۳ اولین گوشی سامسونگ باشد که به فناوری دوربین در زیر نمایشگر مجهز شود.

گذشته از ارتقاء دوربین، گفته‌های Ice Universe همچنین گزارش‌های قبلی را دال بر استفاده از تراشه‌های اگزینوس و گرافیک AMD در گوشی‌های سال ۲۰۲۲ این شرکت تأیید می‌کند؛ البته باید توجه داشت که نسخه‌های آمریکای شمالی سری گلکسی اس ۲۲، به احتمال زیاد توسط پرچم‌دار نسل بعدی اسنپدراگون کوالکام تأمین می‌شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات