لنوو P770 روانه بازار چین خواهد شد: اندروید آبنبات پاستیلی و باتری 3500 میلی‌آمپرساعت

لنوو P770 روانه بازار چین خواهد شد: اندروید آبنبات پاستیلی و باتری 3500 میلی‌آمپرساعت

لنوو نتوانسته موفقیت چشمگیر خود در بازار پی‌سی را در بازار گوشی‌های هوشمند تکرار کند. اما یکی از معدود کشورهایی که گوشی‌های هوشمند این کمپانی در آن فروش چشمگیری داشته، چین است. حال لنوو گوشی جدید P770 را با باتری ۳۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی وارد بازار به شدت رو به رشد چین کرده است و به نظر می‌رسد تمرکز اصلی خود را روی این بازار معطوف نموده است.

لنوو در صنعت گوشی‌های هوشمند چندان اسم و رسمی ندارد و نتوانسته آنچنان توفیقی در تولید این قبیل محصولات داشته باشد. تنها محصولات این چنینی لنوو که در ایالات متحده توانسته‌اند فروش اندکی داشته باشند، تبلت‌های Ideatab این کمپانی هستند. اما یکی از مناطقی که گوشی‌های هوشمند لنوو در آن فروش خوبی داشته‌اند، کشور چین است. این کمپانی به تازگی گوشی هوشمند P770 را در این کشور ارائه نموده است. مهم‌ترین مشخصات این گوشی عبارتند از:

  • باتری ۳۵۰۰ میلی‌آمپرساعت
  • نمایشگر ۴.۵ اینچ qHD یا همان ۹۶۰×۵۴۰
  • پردازنده دوهسته‌ای ۱.۲ گیگاهرتز
  • اندروید ۴.۱ آبنبات پاستیلی

با توجه به سابقه ضعیف لنوو در بازارهای غرب، به نظر نمی‌رسد گوشی جدید این کمپانی نیز بتواند در بازارهای ایالات متحده چندان توفیقی کسب کند، ولی شاید با توجه به بازار شدیدا رو به رشد گوشی‌های هوشمند در چین بتواند در این کشور آسیای دور سهم زیادی را از آن خود نماید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید