اندروید 11 برای گلکسی A01 سامسونگ منتشر شد

یک‌شنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
به‌ نظر می‌رسد اندروید 11 برای کاربران گلکسی A01 سامسونگ در روسیه منتشر شده است. این به‌روزرسانی رابط کاربری گلکسی A01 را بهبود می‌دهد و یک‌ سری قابلیت دیگر به گوشی اقتصادی سامسونگ می‌آورد.
تبلیغات

مطابق ادعای کاربران روسی، سامسونگ انتشار One UI 3.0 بر پایه‌ی سیستم‌عامل اندروید 11 را برای گوشی اقتصادی گلکسی ای 01 (Samsung Galaxy A01) آغاز کرده است. این گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۹ با اندروید 10 به بازار عرضه شده بود. به گزارش GSMArena، به‌روزرسانی اندروید 11 نسخه‌ی فرم‌ور دستگاه را به A015FXXU4BUD8 ارتقاء می‌دهد و شامل به‌روزرسانی امنیتی آوریل ۲۰۲۱ (فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۰) است.

فعلاً به فهرست کاملا تغییرات اندروید 11 در گلکسی A01 دسترسی نداریم، اما حدس زدن تغییرات کار سختی نیست. اندروید 11 در مقایسه‌ با اندروید 10 رابط کاربری جدیدتری دارد و به یک‌ سری قابلیت نظیر مجوزهای یک‌بار‌مصرف، حباب چت، گروه‌بندی مکالمات در پنل نوتیفیکیشن، اضافه شدن گزینه‌های کنترل پخش محتوای چندرسانه‌ای به پنل نوتیفیکیشن و چند قابلیت امنیتی دیگر مجهز است.

به‌ نظر می‌رسد اندروید 11 صرفا برای کاربران گلکسی A01 که ساکن روسیه هستند منتشر شده است؛ اما شک نداریم زمان زیادی طول نمی‌کشد تا دیگر کاربران نیز به‌روزرسانی را دریافت کنند.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات