گوشی گیمینگ ردمی K40 هفتم اردیهشت رونمایی می‌شود

گوشی گیمینگ ردمی K40 هفتم اردیهشت رونمایی می‌شود

ردمی گفته است گوشی گیمینگ جدیدش عضو خانواده‌ی K40 است و هفتم اردیبهشت معرفی می‌شود. این گوشی کلیدی فیزیکی برای فعال‌سازی قابلیت Game Mode خواهد داشت.

شیائومی و برندهای وابسته به این شرکت معمولا پیش از رونمایی رسمی گوشی‌های جدید، اطلاعات و تصاویری از آن‌ها منتشر می‌کنند. ردمی نیز به‌تازگی جزئیاتی از گوشی گیمینگ جدیدش منتشر کرده است که شامل تاریخ معرفی محصول هم می‌شود.

براساس اطلاعات رسمی، گوشی گیمینگ جدید ردمی عضوی از خانواده‌ی ردمی K40 خواهد بود و ۲۷ آوریل ۲۰۲۱ (۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) رونمایی می‌شود. GSMArena می‌نویسد ترجمه‌ی ماشینی پست جدید شیائومی در ویبو نشان می‌دهد دستگاه گیمینگ ردمی با نام Xiaomi Redmi K40 Game Enhanced Version شناخته می‌شود و تفاوت‌هایی با دیگر اعضای خانواده‌ی K40 دارد. 

تصویر متحرک گوشی گیمینگ ردمی K40 پوستر رسمی کلید گیم مودگوشی گیمینگ ردمی قرار است در لبه‌ دکمه‌ی ویژه‌ای داشته باشد تا اگر گوشی را برای بازی‌کردن به حالت افقی نگه داشتید، دکمه در بالا قرار بگیرد. ردمی در این گوشی جدید، سراغ دو لنز بزرگ رفته و در بین آن‌ها از دوربین کوچک‌تری نیز استفاده کرده است. همچنین، روی جزیره‌ی دوربین گوشی گیمینگ ردمی دایره‌ای به‌ظاهر توخالی به‌چشم می‌خورد. در اطراف دوربین‌ها نیز، چراغ دایره‌ای LED قرار می‌گیرد که هنگام فعال‌بودن Game Mode روشن می‌شوند.

ردمی اعلام کرده است قابلیت Game Mode در گوشی جدیدش ازطریق دکمه‌ای فیزیکی در لبه‌ی کناری فعال می‌شود. حضور دو دکمه در سمت راست احتمالا بدین‌معنی است که دکمه‌های کنترل شدت صدا به لبه‌ی چپ منتقل می‌شوند. البته درصورتی‌که همه‌ی کلیدها را در یک طرف ببینیم، متعجب نخواهیم شد. 

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده