انتشار تصاویری که از احتمال کوچک‌تر شدن ناچ آیفون ۱۳ حکایت دارند

انتشار تصاویری که از احتمال کوچک‌تر شدن ناچ آیفون ۱۳ حکایت دارند

بر اساس تصاویر رندر فاش‌شده از یک تولیدی محافظ صفحه‌نمایش، احتمالا اندازه ناچ آیفون ۱۳ کوچک‌تر از مدل‌های قبلی آیفون خواهد بود.

تاکنون شایعات مختلفی منتشر شده‌اند که به کوچک‌تر شدن ناچ آیفون ۱۳ اشاره دارند و امروز حساب کاربری Ice Universe در توییتر، تصاویری از مدل بعدی گوشی اپل منتشر کرده است که ناچ کوچک‌تری دارد.

محافظ صفحه نمایش آیفون ۱۳

این تصاویر از شرکتی به بیرون راه پیدا کرده که در حال ساخت محافظ صفحه‌نمایش برای آیفون بعدی اپل است. البته مشخص نیست تصاویر رندر نشان داده‌شده به‌ ظاهر نهایی آیفون ۱۳ اشاره دارند یا نه؛ اما به گفته‌ی MSPoweruser، تصاویر نشان می‌دهند که آیفون ۱۳ ظاهری بسیار شبیه آیفون ۱۲ دارد.

محافظ صفحه آیفون ۱۳

تصاویر فاش‌شده نشان می‌دهند که آیفون ۱۳ ناچ کوچک‌تری در مقایسه با گوشی‌های قبلی اپل دارد و صفحه‌نمایش آن، فضای بیشتری به خود اختصاص داده است. تصویر زیر به‌خوبی اندازه ناچ آیفون ۱۳ و حسگرهایی که روی آن قرار گرفته است، نشان می‌دهد.

کوچک‌تر شدن ناچ آیفون ۱۳

بر اساس شایعات، اندازه‌ی ناچ آیفون ۱۳ یک سوم آیفون‌های قبلی است و اپل با انتقال بلندگو به نزدیکی فریم فلزی گوشی، توانسته است ناچ را کوچک‌تر کند.

در کنار استفاده از ناچ کوچک‌تر روی آیفون ۱۳، انتظار می‌رود این گوشی اپل صفحه نمایشی با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز داشته باشد و حسگر  اثر انگشت آن زیر صفحه‌نمایش قرار بگیرد.

به احتمال زیاد گوشی بعدی اپل دوربین‌های بهتری خواهد داشت و از تراشه A15 Bionic روی آن‌ها استفاده خواهد شد.

البته طبق برخی از شایعات، اپل در آیفون ۱۴ ناچ را به‌طور کامل از روی صفحه‌نمایش حذف خواهد کرد.

منبع mspoweruser

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید