قدرتمندترین گلکسی‌ سامسونگ در تاریخ ۸ اردیبهشت معرفی می‌شود

قدرتمندترین گلکسی‌ سامسونگ در تاریخ ۸ اردیبهشت معرفی می‌شود

سامسونگ در روز ۸ اردیبهشت‌ مراسمی برگزار خواهد کرد و به ‌احتمال زیاد، گلکسی زد فولد ۳ و زد فلیپ ۲ سامسونگ در جریان آن معرفی خواهند شد.

بعد از معرفی سری گلکسی اس ۲۱ در اوایل سال ۲۰۲۱، انتظار نمی‌رفت سامسونگ تا قبل از تابستان مراسم دیگری برگزار کند؛ اما این شرکت کره‌ای به شکل غیر منتظره‌ای اعلام کرد که قصد دارد در تاریخ ۸ اردیبهشت‌ماه یک مراسم گلکسی آنپکد برگزار کند.

به گفته‌ی فون‌آرنا، سامسونگ شعار این رویداد را «قوی‌ترین گلکسی» در نظر گرفته است؛ به همین دلیل انتظار می‌رود که گوشی‌های بعدی سامسونگ قوی‌تر از سری گلکسی اس ۲۱ باشند. از طرف دیگر مدل‌های گلکسی بعدی می‌توانند روی فروش سری گلکسی اس ۲۱ سامسونگ تأثیر بگذارند و انتظارات از برای پرچم‌دارهای بعدی این شرکت افزایش بدهند.

اگر سامسونگ قصد نداشته باشد در این رویداد گوشی گلکسی معرفی کند، چه چیزی برای معرفی خواهد داشت؟ طبق شایعات، این شرکت در حال ساخت لپ‌تاپ ویندوزی است که در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱ راهی بازار خواهد شد. این لپ‌تاپ به تراشه اگزینوس مجهز شده که در داخل آن پردازنده گرافیکی AMD قرار گرفته است. بر اساس برخی از شایعات، این لپ‌تاپ در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ پس از معرفی گلکسی نوت بعدی راهی بازار می‌شود؛ البته سامسونگ تأیید کرده است که امسال خبری از عرضه گلکسی نوت نخواهد بود.

به ‌احتمال زیاد سامسونگ در مراسم پیش رو گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۲ را معرفی خواهد کرد. به گفته‌ی سامسونگ، این مراسم به‌صورت آنلاین از وب‌سایت این شرکت پخش خواهد شد. این مراسم ۸ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه به وقت ایران برگزار می‌شود.

در ادامه می‌توانید تیزر این رویداد را مشاهده کنید:

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده