شایعه: گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۲ خردادماه معرفی خواهند شد

شایعه: گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۲ خردادماه معرفی خواهند شد

گفته می‌شود سامسونگ دو گوشی دیگر از سری پرچم‌دار زد را خردادماه سال جاری معرفی و راهی بازار خواهد کرد که احتمالا گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۲ خواهند بود.

درحالی‌که چند ماه از عرضه گوشی‌های پرچم‌دار گلکسی اس ۲۱ می‌گذرد، سامسونگ خود را برای معرفی گروهی دیگر از گوشی‌های پرچم‌دار آماده می‌کند. بر اساس شایعات، این شرکت خردادماه دو گوشی دیگر از خانواده گلکسی زد معرفی خواهد ‌کرد که به‌ احتمال زیاد گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۲ خواهند بود.

بر اساس گزارش‌هایی که به عرضه این گوشی‌ها در خردادماه اشاره می‌کنند، این پرچم‌دارهای سامسونگ از صفحه‌نمایشی مجهز به فناوری LTPO بهره می‌برند و حسگر اثر انگشت آن‌ها زیر صفحه‌نمایش قرار گرفته است.

در ادامه این گزارش گفته شده است گوشی‌های بعدی سری زد از S-Pen پشتیبانی می‌کنند. جی‌اس‌ام‌آرنا به این موضوع اشاره کرده که گلکسی زد فولد ۳ از دو باتری برخوردار است که در مجموع ۴۳۸۰ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارند که اندکی کمتر از بازی ۴۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی گلکسی زد فولد ۲ خواهد بود.

ظرفیت کم باتری می‌تواند روی اندازه و ضخامت این گوشی‌ها تأثیر بگذارد و انتظار می‌رود که با گوشی‌های باریک‌تر و سبک‌تری مواجه شویم. بر اساس شایعات، پنل اصلی گلکسی زد فولد ۳ در اندازه ۷٫۵۵ اینچی ساخته شده که اندکی کوچک‌تر از صفحه‌نمایش ۷٫۶ اینچی گلکسی زد فولد ۲ است.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده