اولین تصاویر از مدل واقعی لنوو لیجن ۲ پرو فاش شد

اولین تصاویر از مدل واقعی لنوو لیجن ۲ پرو فاش شد

در تصاویر منتشرشده از لیجن ۲ پرو، یک فن روی قاب پشتی مشاهده می‌شود؛ البته هنوز مشخص نیست این فن واقعی است یا خیر.

لنوو قصد دارد گوشی مخصوص بازی دیگری معرفی کند که به احتمال زیاد، لیجن ۲ پرو نام دارد. انتظار می‌رود این گوشی هوشمند باتری ۵۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی داشته باشد و با شارژر سریع ۹۰ وات یا حتی ۱۱۰ وات راهی بازار ‌شود.

بر اساس شایعات، دوربین سلفی لیجن ۲ پرو به‌صورت پاپ‌-آپ طراحی شده که البته در تصاویر به این موضوع هم اشاره شده است.

گوشی لیجن ۲ پرو

این گوشی شرکت لنوو که در تاریخ ۲۰ فروردین‌ماه معرفی خواهد شد امروز خیلی‌ها را غافلگیر کرد. امروز اولین تصاویر از مدل واقعی این گوشی در ویبو منتشر شد؛ تصاویری که ظاهر نهایی لیجن ۲ پرو را نشان می‌دهند. بر اساس این تصاویر، گوشی مخصوص بازی لنوو یک فن داخلی روی قاب پشتی دارد و دوربین‌‌های پشت در قسمت وسط قاب پشتی قرار گرفته است.

لنوو لیجن ۲ همانند مدل قبلی به‌صورت افقی طراحی شده است. لنوو بر این باور است که علاقه‌مندان لیجن ازآنجایی‌که برای بازی کردن این محصول را می‌خرند، گوشی را به‌صورت افقی در دست خود می‌گیرند. به همین دلیل و به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، دوربین سلفی کنار دکمه‌‌های تنظیم صدا روی لبه سمت راست قرار گرفته است. البته لبه سمت راست این گوشی در حالت افقی نقش لبه بالایی را ایفا می‌کند.

قاب پشتی گوشی لنوو لیجن ۲ پرو

لبه‌های این گوشی مخصوص بازی سفیدرنگ است و سعی شده تمام المان‌های طراحی و رنگ‌ها در قسمت میانی قرار بگیرد. به نظر می‌رسد که این کار باعث می‌شود ویژگی‌های طراحی تأثیری روی عملکرد گوشی در زمان بازی نداشته باشند.

در قسمت میانی قاب پشتی این گوشی دو دوربین، میکروفن، فلش دوگانه LED و ستاره لیجن را مشاهده می‌کنید. در این قسمت فن دیده می‌شود. البته هنوز مشخص نیست که این گوشی واقعا فن دارد یا نه. شاید فقط تصویری از فن روی این قسمت قرار گرفته است و بعید نیست قاب پشتی کاملا مسطح ساخته شده باشد.

چند روز دیگر با تمام مشخصات لنوو لیجن ۲ پرو آشنا می‌شویم و مشخص می‌شود که روی قاب پشتی این گوشی چه چیزهایی قرار گرفته است.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده