تصاویر رندر وان پلاس نورد N1 منتشر شد

تصاویر رندر وان پلاس نورد N1 منتشر شد

تصاویر رندر وان پلاس نورد N1 که جایگزین N10 محسوب می‌شود، اخیرا منتشر شده‌ است. به نظر می‌رسد N1 فریم فلزی و دوربین سه‌گانه دارد.

مدل بعدی وان پلاس نورد N10 احتمالا قرار است با نام وان پلاس نورد ان وان (OnePlus Nord N1) در دسترس مشتریان قرار بگیرد؛ این نامی است که پیش‌تر به دستگاهی با کدنام Ebba نسبت داده شده است. جزئیات مرتبط به این گوشی بسیار کم هستند؛ اما مطابق گزارش GSMArena, تصاویر رندر گوشی بعدی سری نورد منتشر شده‌ است که جزئیات اضافه‌ای در بر دارند.

نمایشگر و پنل پشتی مدل مشکی رندر فاش شده وان پلاس نورد ان وان / OnePlus Nord N1

به نظر می‌رسد وان پلاس نورد N1 قرار است فریم فلزی داشته باشد و احتمالا به پنل پشتی پلاستیکی مجهز شود (N10 کاملا پلاستیکی است). ابعاد اعلام‌شده برای نورد N1 برابر ۱۶۲٫۹ در ۷۴٫۷ در ۸٫۴ میلی‌متر است و اگر جزیره‌ی دوربین پنل پشتی را به معادله اضافه کنید، ضخامت N10 به ۱۰٫۳ میلی‌متر افزایش پیدا می‌کند. بدین ترتیب به نظر می‌رسد ابعاد وان پلاس نورد N1 قرار نیست در مقایسه با N10 تغییر چندانی تجربه کند.

رندر فاش شده وان پلاس نورد ان وان / OnePlus Nord N1 لبه کناری گوشی

گفته می‌شود وان پلاس نورد N1 صفحه‌نمایش ۶٫۴۹ اینچ دارد که در سمت چپ بخش بالایی آن حفره‌ای برای میزبانی از دوربین سلفی به چشم می‌خورد. در حال حاضر به نرخ نوسازی و دیگر مشخصه‌های صفحه‌نمایش وان پلاس نورد N1 اشاره نشده است. این گوشی همچون مدل پیشین خود دارای جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون خواهد بود. در این گوشی وان پلاس حسگر اثر انگشت از بخش پشتی به لبه‌ی کناری منتقل و با دکمه‌ی پاور ادغام می‌شود. 

رندر فاش شده وان پلاس نورد ان وان / OnePlus Nord N1 در حالت افقی روی زمین

بزرگ‌ترین تغییر، در پنل پشتی اتفاق افتاده است. این بار در وان پلاس نورد N1 به‌جای چهار دوربین شاهد استفاده از سه دوربین هستیم. نورد N10 دوربین دو مگاپیکسلی ماکرو و دوربین دو مگاپیکسلی عمق‌سنج دارد و این دو ماژول در نگاه اول کاربرد چندانی پیدا نمی‌کنند. سومین دوربین وان پلاس نورد N1 در حال حاضر نامشخص است؛ دو دوربین دیگر این گوشی قطعا از نوع عریض و فوق عریض خواهند بود. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده