اولین آپدیت وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو منتشر شد

اولین آپدیت وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو منتشر شد

وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری را دریافت کرده‌اند که بهینه‌سازی‌هایی روی ثبات شارژ، بلوتوث، وای‌فای و روان بودن پخش ویدئو اعمال می‌کند.

وان پلاس شب گذشته سه مدل گوشی از سری وان پلاس 9 را رونمایی کرد و به ‌نظر می‌رسد دو دستگاه از ‌آن‌ها، از همین حالا فرایند دریافت به‌روزرسانی نرم‌افزاری را آغاز کرده‌اند. مطابق آنچه GSMArena می‌نویسد، اولین به‌روزرسانی نرم‌افزاری وان پلاس ۹ و وان پلاس ۹ پرو (OnePlus 9 Pro) منتشر شده است و نسخه‌ی رابط کاربری آن‌ها را به OxygenOS 11.2.1.1 ارتقا می‌دهد. 

از آن‌جایی که سری وان پلاس 9 هنوز عرضه نشده است، این به‌روزرسانی نرم‌افزاری که به‌صورت OTA منتشر می‌شود صرفا در دسترس دستگاه‌هایی قرار می‌گیرد که به کارشناسان برای بررسی تحویل داده شده‌اند. البته به‌احتمال زیاد به‌روزرسانی از همان آغاز برای کسانی که وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو را خریداری کنند منتشر می‌شود.

به‌روزرسانی OxygenOS همچنان متکی ‌بر اندروید 11 است و ۳۴۵ مگابایت حجم دارد. اولین به‌روزرسانی گوشی‌های جدید وان پلاس ثبات شارژ دستگاه‌ها و نحوه‌ی نمایش نوتیفیکیشن‌ها در رابط کاربری را بهینه‌تر می‌کند، باعث برطرف ‌شدن یک ‌سری مشکل نرم‌افزاری می‌شود و ثبات سیستم را بالا می‌برد.

در بخش توضیحات آمده است که به‌روزرسانی وان پلاس 9 و 9 پرو باعث سازگاری بهتر بلوتوث،‌ ثبات قابلیت‌های ارتباطی و عملکرد وای‌فای می‌شود. این به‌روزرسانی روان بودن پخش ویدئوهایی که با گوشی‌های جدید وان پلاس ضبط می‌شوند بهبود می‌دهد، نمایش رنگ‌ها را در حالت Pro بهتر می‌کند، بهینه‌سازی‌هایی برای مشکلات نویز و تعادل سفیدی دوربین پشتی به ‌همراه می‌آورد و باعث بهبود روشنایی تصویر در شب می‌شود. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده