می ۱۱ اولترا و می ۱۱ پرو شیائومی شارژ سریع ۶۷ وات خواهند داشت

شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
گوشی‌های رده‌بالای شیائومی می 11 اولترا و می 11 پرو اخیرا گواهی 3C برای شارژ سریع ۶۷ وات دریافت کرده‌اند و دارای سریع‌ترین سرعت شارژ در بین دستگاه‌های بین‌المللی شیائومی خواهند بود.
تبلیغات

انتظار می‌رود شیائومی در آینده‌ای نزدیک حداقل دو گوشی رده‌بالا با نام می ۱۱ اولترا (Xiaomi Mi 11 Ultra) و می ۱۱ پرو (Xiaomi Mi 11 Pro) معرفی کند. در حال حاضر اطلاعات رسمی درباره‌ی دستگاه‌های یادشده نداریم؛ اما آن‌طور که GSMArena می‌نویسد، شیائومی می 11 اولترا و می 11 پرو اخیرا گواهی 3C برای شارژ سریع دریافت کرده‌اند. مطابق این گواهی، باتری این گوشی‌های شیائومی دارای ولتاژ ۱۱ ولت و شدت ‌جریان ۶٫۱ آمپر است که به توان ۶۷٫۱ وات ترجمه می‌شود. 

در وب‌سایت 3C از این دستگاه‌های با شماره‌ مدل M2102K1C و M2102K1AC یاد شده است. این دستگاه‌ها می‌توانند با همان شارژر MDY-12-ES که در اوایل سال جاری میلادی برایش گواهی صادر شده بود کار کنند. شماره ‌مدل آداپتور گوشی‌های شیائومی MDY-12-EU و MDY-12-ET است که عبارت پایانی آن‌ها صرفا به بازار مقصد و پریز برقِ تحت پشتیبانی اشاره می‌کند. 

در حال حاضر در بین گوشی‌های شیائومی تنها یک دستگاه پیدا می‌شود که سرعت شارژ بالاتر از می 11 اولترا داشته باشد؛ می 10 اولترا که صرفا در چین عرضه شده است. گوشی‌های سری بلک شارک 3 که سه دستگاه هستند نیز شارژ سریع دارند؛ البته توان آن‌ها ۶۵ وات است. بدین ترتیب انتظار می‌رود می 11 اولترا و می 11 پرو ‌هنگام عرضه دارای سریع‌ترین سرعت شارژ در بین دستگاه‌های شیائومی در بازارهای بین‌المللی باشند. گفته می‌شود این دو گوشی با حسگر ایزوسل GN2 در دسترس قرار می‌گیرند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات