آپدیت اندروید 11 برای گلکسی A50 منتشر شد

آپدیت اندروید 11 برای گلکسی A50 منتشر شد

سامسونگ از انتشار به‌روزرسانی اندروید 11 برای گلکسی A50 خبر داد. این به‌روزرسانی یک‌ سری تغییرات در رابط کاربری اعمال می‌کند و ۱٫۸ گیگابایت حجم دارد.

گلکسی ای 50 سامسونگ (Samsung Galaxy A50) گوشی دوساله‌ای است که در زمان عرضه به بازار، به‌شدت مورد توجه قرار گرفت و این موضوع را در بازار ایران نیز شاهد بودیم. سامسونگ پیش‌تر وعده داده بود که گلکسی A50 را به One UI 3 بر پایه‌ی سیستم‌عامل اندروید 11 تجهیز کند و این اتفاق به‌تازگی رخ داده است.

بر اساس گزارش GSMArena، مدل‌های بین‌المللی SM-A505F نخستین محصولاتی هستند که به‌روزرسانی اندروید 11 را دریافت می‌کنند. این به‌روزرسانی دارای شماره ‌مدل A505FDDU7CUBC است و حجمش به ۱٫۸ گیگابایت می‌رسد.

اسکرین شات تغییرات آپدیت اندروید 11 گوشی گلکسی A50 سامسونگ

مقاله‌ی مرتبط:

شماری از قابلیت‌هایی که به‌روزرسانی اندروید 11 برای گلکسی A50 در دسترس قرار می‌دهد شامل بخش‌های مستقل گفت‌و‌گو در پنل نوتیفیکیشن، ویجت بهبودیافته‌‌ی پخش محتوای چندرسانه‌ای در پنل تنظیمات سریع، حباب‌های چت، مجوزهای یک‌بار‌مصرف و... می‌شوند. به‌روزرسانی اندروید 11 گلکسی A50 پچ امنیتی ماه مارس ۲۰۲۱ (اسفند ۱۳۹۹ و فروردین ۱۴۰۰) را نیز در خود دارد. 

فرایند انتشار به‌روزرسانی اندروید 11 به‌صورت تدریجی انجام می‌گیرد و به ‌همین دلیل اگر تاکنون آن را دریافت نکرده‌اید نگران نباشید. ممکن است شماری از کاربران به‌روزرسانی خودکار را خاموش کرده باشند. بخش به‌روزرسانی سیستم‌عامل را در تنظیمات بررسی کنید.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده