شارژ معکوس در آینده نزدیک به آیفون اضافه نمی‌شود

شارژ معکوس در آینده نزدیک به آیفون اضافه نمی‌شود

بنابر گزارش‌های جدید، ویژگی شارژ معکوس در آینده‌ی نزدیک به آیفون اضافه نمی‌شود و هنوز مشخص نیست روی کدام آیفون فعال می‌شود.

شارژ معکوس ازجمله ویژگی‌هایی به‌حساب می‌آید که روی برخی از گوشی‌های اندرویدی دیده می‌شود. چندی پیش، شایعات از ‌اضافه‌شدن این ویژگی به آیفون خبر می‌دادند. البته نمی‌دانیم این ویژگی کِی به گوشی‌های آیفون اضافه می‌شود.

به‌نقل از وب‌سایت MacRumors و به‌گزارش بلومبرگ، ویژگی شارژ معکوس در آینده‌ی نزدیک به آیفون اضافه نمی‌شود. از قرار معلوم اپل روی ایده‌ای کار می‌کند که به‌واسطه‌ی آن اپل واچ و ایرپادز و آیفون می‌توانند یکدیگر را شارژ کنند. در این گزارش، آمده است که اپل قصد داشت این ویژگی را روی آیفون ۱۱ قرار دهد؛ اما هیچ‌وقت این اتفاق رخ نداد.

موضوع جالب اینجا است که ویژگی یادشده روی آیفون ۱۲ وجود دارد و اپل تنها باید آن را فعال کند. براساس اطلاعات منتشر‌شده، تمام مدل‌های آیفون ۱۲ امکان شارژ معکوس دارند. با بررسی iOS 14.5 هم مشخص شد که اپل قصد دارد برای آیفون پاوربانک تولید کند. ماه ژانویه، کانسپتی منتشر شد که نشان می‌داد قابلیت شارژ بی‌سیم مک‌بوک می‌تواند آیفون و اپل واچ را به‌واسطه‌ی استفاده از ترک‌پد شارژ کند.


منبع macrumors

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید