تولید لولا برای گوشی‌های تاشدنی جدید سامسونگ به‌زودی شروع می‌شود

تولید لولا برای گوشی‌های تاشدنی جدید سامسونگ به‌زودی شروع می‌شود

شرکت S-Connect اعلام کرد اجازه‌ی ساخت لولا برای گوشی‌های زد فلیپ ۲ و زد فولد ۳ را از سامسونگ دریافت کرده است.

شرکت S-Connect وظیفه‌ی ساخت لولا برای گوشی‌های تاشدنی سامسونگ، یعنی گلکسی زد فولد ۲ و گلکسی زد فلیپ را به‌عهده داشت. این گوشی‌ها سال گذشته روانه‌ی بازار شدند. حال به‌نظر می‌رسد این شرکت امسال هم لولای گوشی‌های تاشدنی سامسونگ را تولید خواهد کرد. به‌گزارش GSM Arena شرکت S-Connect اعلام کرده است اجازه‌ی تولید لولا برای گوشی‌های تاشدنی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۲ را دریافت کرده است.

لولای گلکسی زد فولد ۲

این شرکت تولید انبوه لولا برای گوشی‌های زد فلیپ ۲ و زد فولد ۳ را از سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ شروع خواهد کرد و تولید خود این گوشی‌ها هم کمی بعد از شروع روند ساخت لولا آغاز خواهد شد. طبق اعلام حساب کاربری Ice Universe در توییتر، نسل جدید گوشی‌های سری زد ماه جولای راهی بازار خواهند شد.

لولای گلکسی زد فلیپ

شرکت S-Connect انتظار دارد بازار گوشی‌های تاشدنی در سال ۲۰۲۱ با رشد ۵٫۵ میلیون دستگاه مواجه شود. این اتفاق قطعا برای S-Connect بسیار عالی خواهد بود؛ چراکه پیش‌بینی شده است فروش لولا تا سال ۲۰۲۳ بیش از ۵۰ درصد درآمد این شرکت را ازآنِ خود کند. شرکت S-Connect در همین زمان مشغول تولید قطعات موردنیاز برای تولید گلکسی تب اس ۸ و گلکسی تب اس ۸ پلاس است که تبلت‌های پرچم‌دار سامسونگ به‌حساب می‌آیند.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده