ویدئو کالبدشکافی گلکسی اس 21 پلاس سامسونگ منتشر شد

سه‌شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
کالبدشکافی گلکسی اس 21 سامسونگ کمک می‌کند با قطعات درونی گوشی آشنا شویم. همچنین براساس ویدئو مربوط به آن، تعمیر دکمه‌ی کناری گلکسی S21 پلاس کار سختی است.
تبلیغات

پس از انتشار ویدئو کالبدشکافی گوشی‌های گلکسی اس 21 و گلکسی اس 21 اولترا، سومین گوشی این خانواده، یعنی گلکسی اس 21 پلاس (Samsung Galaxy S21 Plus)، نیز کالبدشکافی شده است تا با قطعات درونی آن آشنا شویم. براساس گزارش خبرگزاری GSMArena، مدیر کانال یوتیوب PBKreivews حین انجام کالبدشکافی گلکسی اس 21 پلاس متوجه تفاوتی در بین مدل‌های تک‌سیم‌‌کارته و دو‌سیم‌کارته‌ی این گوشی شد.

ظاهرا بخش اصلی تفاوت به حوزه‌ی نرم‌افزار مربوط می‌شود؛ یعنی تمامی گوشی‌های سری گلکسی اس 21 دو بخش برای سیم‌کارت دارند؛ اما در مدل‌های تک‌سیم‌کارته، یکی از این بخش‌ها غیرفعال شده است. بدین‌ترتیب، احتمال دارد که بتوان فرم‌ور متفاوتی روی گوشی نصب کرد تا جایگاه غیرفعال‌شده‌ی سیم‌کارت فعال شود. البته درصورت عملی‌شدن این کار، به سینی جدیدی برای نگه‌داشتن دو سیم‌کارت نیاز خواهید داشت. 

گوشی گلکسی اس 21 پلاس که در ویدئو زیر کالبدشکافی می‌شود، مدلی است که به تراشه‌ی اکسینوس مجهز است و در آن، از آنتن‌های مربوط به نسخه‌ی موج‌میلی‌متری (mmWave) شبکه‌ی 5G خبری نیست. این یعنی گوشی مذکور صرفا از شبکه‌ی 5G مبتنی‌بر امواج دارای فرکانس زیر ۶ گیگاهرتز (Sub-6 Ghz 5G) پشتیبانی می‌کند. درصورت تمایل، برای مشاهده‌ی مدلی برخوردار از آنتن mmWave وارد کانال یوتیوب PBKreivews شوید و کالبدشکافی گلکسی اس 21 را مشاهده کنید. 

تماشا در یوتیوب

پنل پشتی گوشی گلکسی اس 21 پلاس از شیشه و پنل پشتی مدل استاندارد از پلاستیک ساخته شده است. برآمدگی فلزی دوربین با چسب به پنل پشتی متصل شده است؛ به‌همین‌دلیل، می‌توان به‌سادگی آن را جایگزین کرد.

اگر دکمه‌ی کناری محصول آسیب ببیند، تعمیرش سخت خواهد بود. کابل‌های فلکس مربوط به دکمه‌های کناری در بین صفحه‌نمایش و فریم گوشی گنجانده شده‌اند؛ به‌همین‌دلیل، برای دسترسی به این کابل‌ها صفحه‌نمایش گلکسی اس 21 پلاس را باید جدا کنید. همچون دیگر گوشی‌های سری گلکسی، خارج‌کردن باتری گلکسی اس 21 پلاس به‌دلیل نحوه‌ی قرارگیری آن در گوشی ازطریق چسب سخت است. 

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی کالبدشکافی گوشی گلکسی اس 21 پلاس سامسونگ چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات