همکاری تنگاتنگ آنر با کوالکام برای ساخت گوشی

همکاری تنگاتنگ آنر با کوالکام برای ساخت گوشی

گزارش‌های جدید حاکی از آن است آنر و کوالکام همکاری نزدیکی برای ساخت گوشی شروع کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که در سال ۲۰۲۱، گوشی‌های پرچم‌دار آنر با تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ راهی بازار شود.

هواوی نوامبر ۲۰۲۰ آنر را فروخت و اندکی بعد، مشخص شد آنر که اکنون به شرکت مستقلی تبدیل شده، برای ساخت گوشی‌های جدید خود با کوالکام مذاکره کرده است. حالا باتوجه‌به گزارش جدید وب‌سایت AndroidAuthority، آنر و کوالکام همکاری مشترک خود را یک بار دیگر شروع کرده‌اند. در این گزارش، گفته شده که کوالکام برای همکاری با آنر نیازی به اجازه‌ی سازمان‌های نظارتی برای تأیید این همکاری نخواهد داشت.

این همکاری جدید می‌تواند برگ‌برنده برای آنر باشد. ساخت تراشه برای گوشی‌های جدید یکی از مشکلات مهم آنر و حتی هواوی بود. حالا آنر پس از جدایی از هواوی می‌تواند از تراشه‌های اسنپدراگون استفاده کند. تحریم‌های آمریکا باعث شده بود هواوی و آنر نتوانند تولید تراشه‌های Kirin را ادامه دهند.

انتظار می‌رود روی گوشی‌های پرچم‌دار آنر از تراشه‌های کوالکام استفاده شود. البته بعید نیست تا چند ماه دیگر گوشی‌های سال ۲۰۲۱ این شرکت با تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ دراختیار کاربران قرار بگیرند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده