کالبدشکافی گوشی‌های ردمی نوت 9 تفاوت‌ نسخه 4G و 5G را نمایان می‌کند

کالبدشکافی گوشی‌های ردمی نوت 9 تفاوت‌ نسخه 4G و 5G را نمایان می‌کند

سری ردمی نوت 9 در سه مدل مختلف با پشتیبانی از 4G و 5G ارائه شده است و بررسی قطعات داخلی آن‌ها، از طراحی متفاوت اجزای داخلی این سه مدل حکایت دارد.

روز گذشته سری ردمی نوت ۹ در چین رونمایی شد و متخصصان تعمیر و کالبدشکافی در شرکت آیو تکنولوژی (Aio Technology) هر سه مدل معرفی‌شده را جهت نمایش طراحی درونی این دستگاه‌ها مورد بررسی قرار داده‌اند.

سری ردمی نوت 9 نمای داخلی

برداشتن صفحه پشتی آشکار می‌کند که ردمی نوت ۹ نسخه 4G و نوت ۹ نسخه 5G با صفحه پلاستیکی ارائه شده‌اند درحالی‌که نوت ۹ پرو نسخه 5G از شیشه در این بخش استفاده کرده است. با نگاه به زیر پوشش نسخه 4G متوجه می‌شویم این مدل از صفحه انتقال حرارت زیر کاور بهره می‌برد؛ درحالی‌که مدل‌های 5G در بالای باتری خود دارای این صفحه هستند. همچنین می‌توانیم آنتن‌های یکپارچه و کانکتور کابل حسگر اثر انگشت را که به مادربرد متصل شده است مشاهده کنیم. همان‌طور که انتظار می‌رفت، مدل‌های 5G تعداد آنتن بیشتری دارند.

سری ردمی نوت 9 چیپست‌ها

 ردمی نوت ۹ نسخه 4G  سه عدد حسگر دوربین مجزا در ‌پنل پشت دارد و ماژول‌های دوربین نسخه‌ی 5G به‌صورت جزیره‌ای تعبیه شده‌اند. تراشه و حافظه ذخیره‌سازی هر دو گوشی در قسمت بالای مادربرد و زیر پوشش مسی قرار دارد. با کنار زدن پوشش مسی به‌وضوح می‌توان هر سه چیپ به کار گرفته‌شده را دید. چیپ کوالکام در گوشه سمت راست مادربرد و چیپ مدیاتک در سمت راست و بالا قرار گرفته است.

سری ردمی نوت 9 ماژول دوربین

نسخه 4G بزرگ‌ترین باتری به‌کاررفته (۶۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت) را دراختیار دارد و نوت ۹ 5G با باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت و نوت ۹ پرو 5G با باتری ۴۸۲۰ میلی‌آمپر ساعت ارائه شده‌اند. مشخصات دقیق‌تر مدل‌های ردمی نوت ۹ را می‌توانید از این لینک مشاهده کنید.

سری ردمی نوت 9 باطری ها

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده