آنر وی 40 احتمالا به تراشه Kirin 9000 مجهز نخواهد بود

آنر وی 40 احتمالا به تراشه Kirin 9000 مجهز نخواهد بود

بر اساس شایعات، آنر وی 40 با تراشه دیمنسیتی +۱۰۰۰ راهی بازار می‌شود.

ازآنجایی‌که هواوی برند آنر را فروخت، به ‌نظر می‌رسد دیگر گوشی‌های آنر با تراشه Kirin راهی بازار نمی‌شوند. بر اساس اطلاعاتی که توسط Digital Chat Station منتشر شده است گوشی آنر وی 40 از تراشه Kirin 9000 استفاده نمی‌کند.

مقاله‌ی مرتبط:

گوشی‌های آنر وی 30 و وی 30 پرو با تراشه Kirin 990 راهی بازار شدند؛ تراشه‌ای که یکی از محصولات پرچم‌دار سال ۲۰۱۹ به‌حساب می‌آمد. خیلی دوست داشتیم روی آنر وی 40 هم تراشه Kirin جدید را مشاهده می‌کردیم؛ اما این اتفاق رخ نخواهد داد. شرکت هواوی به دلیل تحریم‌های آمریکا با مشکلات جدی در حوزه تولید تراشه مواجه شده است و خیلی از شرکت‌ها با هواوی همکاری نمی‌کنند. این مشکل باعث شد میت ۴۰  هواوی به تعداد محدودی تولید و راهی بازار شود. به نظر می‌رسد این تحریم‌ها و مشکلات هواوی در حوزه تولید تراشه باعث خواهد شد آنر وی ۴۰ با تراشه Kirin 9000 راهی بازار نشود.

در بخش دیگری از شایعات به این موضوع اشاره شده است که وی ۴۰ با تراشه دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس راهی بازار می‌شود. گوشی آنر وی ۴۰ قرار است در اواسط ماه دسامبر معرفی شود. گفته شده است این گوشی با سیستم‌عامل Harmony راهی بازار می‌شود. هنوز مشخص نیست آیا جدا شدن آنر از هواوی روی قسمت نرم‌افزاری محصولات این برند هم تأثیر می‌گذارد یا خیر؟

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده