جدیدترین گوشی 5G سامسونگ با تراشه اسنپدراگون 750G در گیک‌بنچ دیده شد

جدیدترین گوشی 5G سامسونگ با تراشه اسنپدراگون 750G در گیک‌بنچ دیده شد

گوشی جدید سامسونگ به تراشه‌ی اسنپدراگون 750G و مودم 5G مجهز خواهد بود. البته هنوز مشخص نیست که این گوشی با چه نامی راهی بازار می‌شود.

به‌تازگی در گیک‌بنچ ۵ اطلاعات جدیدی از گوشی معرفی‌نشده‌ی سامسونگ با شماره‌مدل SHG-N375 منتشر شده است. هنوز اطلاعات زیادی از این گوشی نمی‌دانیم؛ اما این محصول با ۶ گیگابایت رم و اندروید ۱۱ راهی بازار می‌شود. حساب کاربری Abhushek Yadak در توییتر هم به ویژگی‌های دیگر این گوشی اشاره کرده است. این گوشی معرفی‌نشده‌ی سامسونگ از پردازنده‌ی گرافیکی آدرنو ۶۱۹ برخوردار است و به‌احتمال زیاد، با تراشه‌ی اسنپدراگون 750G راهی بازار می‌شود. این تراشه ارزان‌ترین تراشه‌ی 5G کوالکام است.

حدس ما این است که گوشی معرفی‌نشده‌ی سامسونگ گلکسی A52 5G باشد؛ چراکه مدتی پیش هم اطلاعاتی از این گوشی فاش شده بود که به وجود تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 750G اشاره می‌کردند. افزون‌براین، سامسونگ چند وقت پیش گوشی گلکسی A42 5G را هم معرفی کرده بود. گوشی جدید سامسونگ در گیکب‌نچ امتیاز ۵۲۱ را در حالت تک‌هسته‌ای و امتیاز ۱،۸۵۹ را در حالت چندهسته‌ای کسب کرد.

بنچمارک فاش شده از گوشی معرفی نشده سامسونگ

موضوع گیج‌کننده شماره‌مدل این گوشی است که با شماره‌مدل SGH-N378 شناخته می‌شود. پیش از عرضه، نمی‌توان از روی شماره‌مدل به اطلاعات زیادی دست پیدا کرد و این شماره‌مدل می‌تواند فعلا شماره‌ای تصادفی باشد. شماره‌مدل یادشده شبیه شماره‌مدل گوشی‌های قدیمی سامسونگ در سال ۲۰۱۳ است. همچنین، شماره‌مدل این گوشی با شماره‌مدل گوشی گلکسی A42 5G متفاوت است که A426B و SM-A426B/DS بود. نزدیک‌ترین گوشی از روی شماره‌مدل به این گوشی معرفی‌نشده سامسونگ گلکسی جی خواهد بود.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده