بروزرسانی امنیتی نوامبر گلکسی اس ۱۰، نوت ۱۰ و نوت ۲۰ منتشر شد

بروزرسانی امنیتی نوامبر گلکسی اس ۱۰، نوت ۱۰ و نوت ۲۰ منتشر شد

به‌روزرسانی امنیتی ماه نوامبر گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ منتشر شد. این به‌روزرسانی چند ویژگی‌ جدید هم برای این گوشی‌ها به‌ همراه آورده است.

سامسونگ به‌روزرسانی امنیتی ماه نوامبر را برای گوشی‌های گلکسی اس ۱۰، گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۲۰ منتشر کرد. این به‌روزرسانی مشکلات امنیتی گوشی‌های سامسونگ را برطرف می‌کند و یک سری ویژگی‌ جدید دراختیار کاربران قرار می‌دهد. البته این ویژگی‌های جدید آنچنان محسوس نیستند و شاید اصلا دیده نشوند.

این به‌روزرسانی برای گلکسی نوت ۲۰ ویژگی جدیدی به‌ همراه ندارد و تنها مشکلات امنیتی گوشی را از بین می‌برد. گوشی گلکسی اس ۱۰ یک سری بهبود دریافت می‌کند و بر اساس گزارش‌ها، پایداری دوربین و شبکه وای-فای گوشی بهتر می‌شود‌. تغییرات به‌وجود‌آمده در گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس هنوز مشخص نشده‌اند؛ اما در فرم‌ور گوشی به این موضوع اشاره شده  است که این تغییرات تنها شامل بر طرف شدن مشکلات امنیتی نمی‌شود.

اگر مالک یکی از گوشی‌های پرچم‌دار سری اس یا نوت هستید، می‌توانید گوشی خود را برای دریافت این به‌روزرسانی جدید بررسی کنید. برای این کار باید به منوی Settings بروید و وارد قسمت Software Update شوید. در ادامه باید Downlaoad and Install را انتخاب کنید.

گفته می‌شود سامسونگ به‌روزرسانی ویژه‌ای هم برای گلکسی اس ۲۰ منتشر کرده است. این به‌روزرسانی نسخه آزمایشی رابط کاربری One UI 3.0 را دراختیار کاربران قرار می‌دهد. البته این به‌روزرسانی در برخی کشورها عرضه شده است و همه کاربران به آن دسترسی ندارند.

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده