ظرفیت باتری آیفون ۱۲ پرو مکس مشخص شد

ظرفیت باتری آیفون ۱۲ پرو مکس مشخص شد

سازمان TENNA کشور چین اعلام کرد که آیفون ۱۲ پرو مکس با باتری ۳،۶۸۷ میلی‌آمپرساعتی راهی بازار می‌شود.

درحالی‌که اپل از میزان ظرفیت باتری آیفون‌های ۱۲ صحبت نکرده بود، امروز سازمان TENAA کشور چین ظرفیت باتری آیفون ۱۲ پرو مکس را مشخص کرد. بر‌این‌اساس، گوشی آیفون ۱۲ پرو مکس با باتری ۳،۶۸۷ میلی‌آمپر‌ساعتی به بازار عرضه می‌شود. موضوع جالب‌ این است که ظرفیت باتری آیفون ۱۲ پرو مکس ۲۸۲ میلی‌آمپرساعت کمتر از آیفون ۱۱ پرو مکسی است که با باتری ۳۹۶۹ میلی‌آمپرساعتی راهی بازار شده بود.

ظرفیت باتری آیفون ۱۲ پرو مکس

سازمان TENNA به میزان رم آیفون ۱۲ مکس پرو هم اشاره کرده و گفته است با ۶ گیگابایت رم راهی بازار می‌شود. قبلا در AnTuTu و Geekebench مشخص شده بود که این تلفن‌همراه هوشمند اپل با این میزان رم دراختیار کاربران قرار می‌گیرد. گفتنی است ظرفیت باتری سایر مدل‌های آیفون ۱۲ در وب‌سایت هلندی Vodafone مشخص شده بود. آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو به باتری ۲،۸۱۵ میلی‌آمپرساعتی و آیفون ۱۲ مینی با باتری ۲،۲۲۷ میلی‌آمپرساعتی مجهز هستند.

با اینکه اپل اعلام کرده بود طول عمر آیفون‌های امسال مانند آیفون‌های سال گذشته هستند و تراشه‌ی آیفون ۱۲ با فناوری پنج‌نانومتری ساخته شده است، نقدهای اولیه نشان می‌دهد که طول عمر آیفون ۱۲ پرو کمتر از طول عمر باتری آیفون ۱۱ پرو است. به‌زودی نتایج مقایسه‌ی باتری آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس هم مشخص خواهد شد.

منبع gsm arena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده