شیائومی در سری ردمی نوت 10 از تراشه دایمنسیتی ۷۲۰ و ۸۲۰ مدیاتک استفاده می‌کند

شیائومی در سری ردمی نوت 10 از تراشه دایمنسیتی ۷۲۰ و ۸۲۰ مدیاتک استفاده می‌کند

انتظار می‌رود حداقل دو گوشی هوشمند از سری ردمی نوت 10 شیائومی به تراشه‌های دایمنسیتی مدیاتک مجهز شده باشند.

شیائومی ازجمله شرکت‌های موفق چینی در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. اصولا شیائومی تلفن‌های هوشمند در رده مختلفی را با برندهایی از قبیل سری می، ردمی و پوکو عرضه می‌کند. چندی پیش مشخص شد که محصولات جدیدی از برند ردمی در دست تولید است و سپس متوجه شدیم که به‌زودی سری ردمی نوت ۱۰ معرفی خواهد شد.

حال، اطلاعاتی منتشرشده که تراشه به‌کارگرفته‌شده در سری ردمی نوت ۱۰ را مشخص می‌سازد. چندی پیش با انتشار بنچمارکی مشخص شد که نسخه استاندارد سری ردمی نوت ۱۰ از تراشه دایمنسیتی ۸۲۰ مدیاتک استفاده می‌کند؛ اما گزارش‌های جدید به وجود مدلی اشاره کرده که مجهز به تراشه دایمنسیتی ۷۲۰ مدیاتک خواهد بود.

درواقع همراه‌با ردمی نوت ۱۰ گویا مدلی تضعیف‌شده عرضه می‌شود که شاید ردمی نوت ۱۰ لایت نام داشته باشد. برخی رسانه‌ها حدس می‌زنند که ردمی نوت ۱۰ از دایمنسیتی ۷۲۰ استفاده می‌کند و بنچمارک منتشرشده با دایمنسیتی ۸۲۰ درواقع منتسب به ردمی نوت ۱۰ پرو بوده است. در هر صورت، هردو مورد منطقی به‌نظر می‌رسد؛ زیرا شیائومی اصولا مدل‌های مختلفی از سری گوشی‌های هوشمند خود عرضه می‌کند. کافی است نگاهی به سری می ۱۰ داشته باشیم که شامل خانواده‌ای پرچمعیت است و به‌زودی مدل‌های می 10T نیز به آن‌ها اضافه خواهند شد.

درحال‌حاضر، ردمی ۱۰ ایکس 5G در بازار چین عرضه شده که مجهز به تراشه دایمنسیتی ۸۲۰ است و امکان دارد ردمی نوت ۱۰ پرو نیز درواقع نسخه‌ای تغییر نام یافته از ردمی ۱۰ ایکس 5G باشد که روانه بازار جهانی می‌شود.

در ماه آگوست، مدیاتک با انتشار بیانیه‌ای عنوان کرد که گوشی‌های هوشمند مجهز به تراشه‌های جدید دایمنسیتی در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه می‌شوند. درحال‌حاضر روزهای پایانی سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰ را سپری می‌کنیم و زمان کوتاهی به شروع سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ مانده است. بااین‌حال، انتظار می‌رود تا پایان ماه سپتامبر شاهد معرفی محصولاتی ازجمله سری ردمی نوت ۱۰ شیائومی و برخی گوشی‌های هوشمند اوپو با تراشه‌های دایمنسیتی مدیاتک باشیم.


منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید