تصاویر و ویدئو جدیدی از گلکسی زد فولد 2 سامسونگ فاش شد

تصاویر و ویدئو جدیدی از گلکسی زد فولد 2 سامسونگ فاش شد

اگر اطلاعات منتشرشده صحت داشته باشند، امکان انتخاب گلکسی زد فولد 2 سامسونگ با رنگ‌بندی مختلف لولاهای آن نیز وجود خواهد داشت.

تنها یک روز به رونمایی کامل ویژگی‌ها و مشخصات سخت‌افزاری و  قیمت و زمان عرضه گوشی تاشو گلکسی زد فولد ۲ ( Galaxy Z Fold 2) سامسونگ باقی مانده است. بااین‌حال، این شرکت کره‌ای ساعاتی پیش تصاویر رندرشده و ویدئویی جالب از نسخه‌ی ویژه محصول جدیدش منتشر کرد.

یکی از افشاگران تصاویر رندرشده از محصول جدید سامسونگ را در حساب توییترش قرار داده که باردیگر طراحی گلکسی زد فولد ۲ را به‌نمایش می‌گذارد. نکته‌ی جالب در تصاویر بهره‌مندی از گوشی تاشو سامسونگ از لولاهایی با رنگ‌بندی مختلف است. درواقع، به‌نظر می‌رسد که شرکت کره‌ای امکان انتخاب رنگ‌بندی گسترده‌تری از گلکسی زد فولد ۲ را دراختیار کاربر قرار خواهد داد.

در تصاویر یادشده، می‌توان گلکسی زد فولد ۲ را با بدنه‌ای مشکی رنگ مشاهده کرد که البته لولاهایش رنگ‌بندی‌های مختلفی ازجمله زرد و سفید و قرمز دارد. چنین حق انتخابی می‌تواند در نوع خود بسیار جالب باشد؛ زیرا تنوع بیشتری در مدل‌های زد فولد ۲ ایجاد کرده و کاربر باتوجه‌به سلیقه‌ی خود می‌تواند گوشی تاشو سامسونگ را در رنگ‌بندی دلخواه انتخاب کند. درادامه، افشاگر اضافه می‌کند که رنگ‌بندی آبی نیز برای لولاها در نظر گرفته شده است؛ اما تصویری از رنگ‌بندی آبی در میان تصاویر فاش‌شده مشاهده نمی‌شود.

در‌این‌بین، سامسونگ ویدئویی منتشر کرده که نسخه‌ی ویژه‌ی گلکسی زد فولد ۲ را به‌نمایش می‌گذارد. نسخه‌ی ویژه‌ی محصول جدید شرکت کره‌ای با همکاری تام براون، طراح معروف مد و لباس آمریکایی، تولید می‌شود. چنین اتفاقی اولین‌بار نیست که رخ می‌دهد و سامسونگ برای طراحی نسخه‌ای ویژه از گلکسی زد فلیپ نیز با براون همکاری کرده بود.

رنگبندی لولاهای گلکسی زد فولد 2 سامسونگ

در ویدئو می‌توان طراحی چشم‌نواز و زیبای نسخه‌ی ویژه‌ی گلکسی زد فولد ۲ را مشاهده کرد. بااین‌حال، برخورداری از نسخه‌ی ویژه برای کاربران گویا بسیار گران‌تر از نسخه‌ی استاندارد تمام خواهد شد. چندی پیش، گفته شد که قیمت احتمالی گلکسی زد فولد ۲ درحدود ۱،۹۸۰ دلار خواهد بود؛ البته برخی از تحلیلگران معتقدند نسخه‌ی ویژه‌ی این گوشی سامسونگ درحدود ۲،۴۸۰ دلار است.

متأسفانه مشخص نیست که جدا از طراحی و متریال‌های استفاده‌شده در نسخه‌ی ویژه، آیا تفاوت دیگری نیز میان آن با نسخه‌ی استاندارد گلکسی زد فولد ۲ وجود دارد یا خیر. انتظار می‌رود محصول جدید سامسونگ از نمایشگری ۷/۶ اینچی و باتری ۴،۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی برخوردار باشد و از ارتباطات فناوری 5G نیز پشتیبانی کند. انتظار می‌رود روز آینده رونمایی کامل جدیدترین دستاورد شرکت کره‌ای را شاهد باشیم.

دانلود ویدئو


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید