سری ایسوس ذن‌فون هفت هفته آینده معرفی می‌شود

دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
شرکت ایسوس رسما تأیید کرد که سری جدید گوشی‌های هوشمند ایسوس ذن‌فون هفت هفته‌ی آینده رونمایی خواهند شد.
تبلیغات

در میان محصولات معرفی‌شده در سال ۲۰۱۹، باید گفت یکی از محصولات جالب و منحصر‌به‌فرد را می‌توان گوشی ایسوس ذن‌فون ۶ نامید؛ محصولی که از دو دوربین با موتوری چرخشی استفاده می‌کند که امکان به‌کار‌بردن آن برای هر دو حالت سلفی و دوربین اصلی میسر می‌شد.

حال ایسوس اعلام کرده است که جانشین ذن‌فون ۶ هفته‌ی آینده معرفی خواهد شد. طبق گفته مقام‌های شرکت تایوانی، ایسوس ذن‌فون ۷ به‌صورت لایو استریم ۲۶ اوت (۵ شهریور) رونمایی می‌شود. باتوجه‌به اینکه از سری صحبت شده است؛ بنابراین، می‌توان نتیجه گرفت که حداقل از دو مدل یا بیشتر از ذن‌فون ۷ صحبت می‌کنیم. بااین‌حال، هنوز به مشخصات سخت‌افزاری، تعداد مدل‌های موجود در سری، طراحی و نوآوری‌های به‌کار گرفته‌شده و... اشاره‌ای نشده است.

اصولا قبل از معرفی محصولات جدید شاهد هستیم که افشاگران یا شرکت سازنده اطلاعات گسترده‌ای از آن‌ها را در فضای مجازی منتشر می‌کند؛ اما ایسوس در سکوت کامل خبری سری ذن‌فون ۷ را تولید کرده است.

تنها اطلاعاتی که درباره‌ی ذن‌فون ۷ منتشر شده، اشاره به ظرفیت باتری آن، یعنی ۵،۰۰۰ میلی‌آمپرساعت است که نشان می‌دهد محصول جدید شرکت تایوانی از باتری‌ای با ظرفیت مشابه با ذن‌فون ۶ استفاده می‌کند. بااین‌حال، ذن‌فون ۶ از فناوری شارژ ۱۸ واتی استفاده می‌کرد که ممکن است در مدل جانشین از شارژ ۳۰ واتی استفاده شود.

انتظار می‌رود محصولات جدید ایسوس نیز قیمتی رقابتی و سخت‌افزاری مطلوب را به کاربران ارائه دهند؛ بااین‌حال، مشخص نیست طراحی ظاهری مشابهی مانند دوربین چرخان با ذن‌فون ۶ دیده خواهد شد یا خیر.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی رونمایی گوشی ایسوس ذن‌فون ۷ چیست؟ آیا از محصولات جدید شرکت تایوانی استقبال می‌کنید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات