ریلمی به‌زودی گوشی هوشمندی با باتری ۶٬۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی رونمایی می‌کند

سه‌شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
ریل‌می در خبری رسمی اعلام کرده است روی گوشی هوشمندی با باتری حجیم ۶٬۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی کار می‌کند. این گوشی به‌زودی از راه خواهد رسید.
تبلیغات

ریل‌می (Realme) با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرده است که قصد دارد در آینده‌ای نزدیک گوشی هوشمند جدیدی را در بازار اندونزی معرفی کند که از باتری حجیم ۶٬۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی بهره می‌گیرد. پلسون یی، مدیر بازاریابی برند ریلمی پستی جدید در صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر کرده و به اعلام این خبر پرداخته است. ریلمی سابقه‌ی تولید گوشی با باتری ۶٬۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی ندارد و از این حیث گوشی موردبحث از اهمیت خاصی برخوردار است. متأسفانه اطلاعات دیگری درمورد گوشی جدید ریلمی نداریم و فعلا صرفا بهره‌مندی آن از باتری پرظرفیت تأیید شده است.

پیش‌تر یک باتری ۶٬۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی متعلق‌به برند ریلمی در دیتابیس مؤسسه‌ی TUV Rheinland رؤیت شده بود که از شماره‌مدل BLP793 استفاده می‌کرد. تاکنون هیچ‌اطلاعات دیگری درمورد گوشی مرموز جدید ریلمی منتشر نشده است و همین موضوع باعث شده سؤالات مختلفی در ذهن کاربران شکل بگیرد. با این‌حال همانطور که ریلمی اعلام می‌کند، زمان زیادی تا معرفی گوشی باقی نمانده است و به‌زودی همه‌چیز را خواهیم فهمید.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درمورد این خبر دارید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات