آپدیت گلکسی A51 قابلیت‌های جدیدی به دوربین این گوشی اضافه می‌کند

آپدیت گلکسی A51 قابلیت‌های جدیدی به دوربین این گوشی اضافه می‌کند

به‌روزرسانی جدید گلکسی A51 سامسونگ که ۳۳۶ مگابایت حجم دارد، قابلیت‌هایی جدید نظیر Night Hyperlapse به نرم‌افزار دوربین گوشی اضافه می‌کند.

سامسونگ چند ماه پیش گوشی سامسونگ A51 را روانه‌ی بازار کرد و از آن زمان تاکنون شاهد انتشار منظم به‌روزرسانی‌های امنیتی برای آن بوده‌ایم. البته شماری از این به‌روزرسانی‌ها باعث بهبود نرم‌افزار گوشی نیز شدند. پیش‌تر در ماه مه، رابط کاربری گوشی گلکسی A51 به OneUI 2.1 به‌روزرسانی شد؛ اما عدم بهبود قابلیت‌های دوربین کمی آزاردهنده بود. در همین راستا غول کره‌ای دنیای موبایل به‌روزرسانی جدیدی برای A51 منتشر کرده است که روی دوربین تمرکز ویژه‌ای دارد.

لیست تغییرات آپدیت ژوئن 2020 گلکسی A51 سامسونگ

به‌روزرسانی جدید گلکسی A51 با نام نسخه‌ی A515FXXU3BTF4 / A515FOLM3BTE8 / A515FXXU3BTE7 شناخته می‌شود و مجموعا ۳۳۶/۴۵ مگابایت حجم دارد. به‌روزرسانی موردبحث در کنار بهبود ثبات نرم‌افزار گوشی و البته رفع برخی باگ‌ها، حالت‌های جدیدی به نرم‌افزار دوربین اضافه می‌کند که شامل Single Take و My Filters و ویدئوی هایپرلپس Night هستند.

قابلیت Single Take به شما امکان می‌دهد ویدئویی کوتاه از صحنه‌ای جالب ثبت کنید. پس از ثبت ویدئو، هوش مصنوعی گوشی تنوع مناسبی از تصاویر عادی، تصاویر متحرک و ویدئوهای کوتاه را به شما ارائه می‌دهد که می‌توانید به‌سادگی آن‌ها را روی شبکه‌های اجتماعی قرار دهید.

مقاله‌ی مرتبط:

قابلیت My Filters شما را قادر می‌سازد به ساخت فیلترهای اختصاصی با تنظیمات خاص روی بیاورید و سپس در آینده مجددا از آن فیلترها استفاده کنید. Night Hyperlapse دقیقا همان کاری را انجام می‌دهد که از نامش مشخص است؛ ازطریق این قابلیت می‌توانید با فعال بودن حالت تصویربرداری شبانه، به ثبت ویدئوهای هایپرلپس بپردازید.

به‌روزرسانی جدید گلکسی ای ۵۱ از دو روز پیش در ابتدا برای بازار مالزی در دسترس قرار گرفته است و به‌زودی برای تمامی گوشی‌ها در سراسر دنیا منتشر می‌شود. سامسونگ همچنین از انتشار به‌روزرسانی امنیتی جدید گلکسی A51 خبر می‌دهد؛ این به‌روزرسانی نحوه‌ی عملکرد گوشی را بیش از پیش بهبود می‌بخشد.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درمورد به‌روزرسانی گلکسی A51 دارید؟

قیمت گوشی، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع گوشی سامسونگ نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع گوشی‌های سری S، J، M و A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات همگی در بخش محصولات در دسترس شما خواهد بود.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده