تصاویر گوشی تاشو عرضه‌نشده سونی اریکسون W707 فاش شد

تصاویر گوشی تاشو عرضه‌نشده سونی اریکسون W707 فاش شد

اخیرا تصاویری از یکی از گوشی‌های قدیمی سری سونی اریکسون منتشر شده است. این گوشی که هیچ‌گاه به بازار عرضه نشد، طراحی تاشوی بسیار جالبی دارد.

در سال‌های دور گوشی‌های سونی اریکسون محبوبیت زیادی داشتند و دستگاه‌های تاشویی که این شرکت عرضه می‌کرد توسط افراد زیادی خریداری می‌شدند. اما گوشی‌ها امروزه تفاوت‌هایی عمده با گذشته پیدا کرده‌اند و بزرگ‌کردن صفحه‌نمایش را در اولویت قرار داده‌اند. به‌تازگی تصاویری از یکی از گوشی‌های عرضه‌نشده‌ی سری سونی اریکسون منتشر شده است که شما را به گذشته می‌برد. این تصاویر که ظاهرا به نمونه‌ی پیش‌تولید یکی از گوشی‌های تاشوی سری واک‌من (Walkman) سونی اریکسون تعلق دارد، در eBay ظاهر شده‌اند. گوشی موردبحث نمونه‌ی پیش‌تولید است، اما به‌خوبی کار می‌کند. 

گوشی سونی اریکسون که با نام W707 Alicia از آن یاد می‌شود در بخش بیرون خود به یک صفحه‌نمایش کوچک رنگی مجهز شده است که می‌تواند آهنگِ درحال پخش را نشان دهد. با درنظرگرفتن شماره‌مدل گوشی موردبحث احتمال می‌دهیم که بین این دستگاه و گوشی تاشو T707 ارتباطات تنگاتنگی وجود داشته باشد. 

منحصربه‌فردترین بخش گوشی را می‌توانیم دکمه‌های دایره‌ای‌شکل آن برای کنترل پخش موسیقی بدانیم. اگر نگاهی دقیق به تصاویر منتشرشده از گوشی بیندازید، متوجه می‌شوید که دکمه‌های موردبحث، فیزیکی نیستند و در قالب صفحه‌نمایشی دیگر ارائه می‌شوند. یعنی درواقع سونی اریکسون W707 میزبان مجموعا سه صفحه‌نمایش است. این صفحه‌نمایش سوم میزبان دکمه‌های مجازی قابل‌شخصی‌سازی است. همچنین می‌توان روی آن موارد دیگری نظیر ساعت آنالوگ به‌نمایش درآورد.

در مقایسه‌ای کوتاه متوجه می‌شویم که مدل T707 نیز همچون W707 در بخش بیرونی میزبان صفحه‌نمایش دایره‌ای‌شکل مجزا بود. البته صفحه‌نمایش به‌کاررفته در T707 توانایی نمایش رنگ‌ها را نداشت و در دسته‌ی نمایشگرهای مونوکروم جای می‌گرفت، به‌علاوه این صفحه‌نمایش به لمس حساس نبود. بنابراین ازطریق صفحه‌نمایش خارجی T707 صرفا می‌شد برخی اطلاعات پایه‌ای به‌نمایش گذاشت. 

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درمورد گوشی عرضه‌نشده‌ی سونی اریکسون دارید؟

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید