نمونه‌‌عکس‌های اولیه زومیت از گلکسی S20 اولترا سامسونگ

پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
زومیت هم‌اکنون در حال تهیه‌ی بررسی گلکسی S20 اولترا است؛ اما تا زمان انتشار بررسی، می‌توانید نمونه‌عکس‌های ابتدایی گوشی سامسونگ را مشاهده کنید.

کمتر از ۱۰ روز پیش، سامسونگ جدیدترین پرچم‌دارانش را تحت‌عنوان خانواده‌ی گلکسی S20 معرفی کرد تا به‌نوعی آغاز دهه‌ی میلادی جدید را با شروع فصلی دیگر از نوآوری‌هایش مقارن سازد. از بین محصولات معرفی‌شده، می‌توان گلکسی اس ۲۰ اولترا را پرچم‌دار تمام‌عیار کره‌ای‌ها دانست که جدیدترین فناوری‌های این شرکت در بطن خود دارد.

طلایه‌دار کنونی کهکشانی‌های سامسونگ هم‌اکنون در اختیار زومیت قرار دارد و تیم تحریریه در حال تهیه‌ی بررسی آن‌ هستند؛ اما تا زمان انتشار بررسی گلکسی S20 اولترا، از شما دعوت می‌کنیم تا نمونه‌عکس‌های ابتدایی زومیت با این گوشی هوشمند را مشاهده کنید.

نمونه‌عکس‌های ابتدایی 1x و 4x و 10x و 100x در طول روز

گلکسی اس ۲۰ اولترا از حسگر بزرگ ۱۰۸ مگاپیکسلی با لنز F/1.8 به‌عنوان دوربین اصلی استفاده می‌کند؛ اما با تجمیع داده‌های هر ۹ پیکسل درکنار هم، عکس‌ها را با وضوح ۱۲ مگاپیکسلی و پیکسل‌های بسیار بزرگ ۲/۴ میکرومتری می‌گیرد. دوربین دوم مانند دو عضو دیگر خانواده از حسگر ۱۲ مگاپیکسلی و لنز اولتراواید ۱۲۰ درجه‌ای F2.2 بهره می‌برد. اس ۲۰ اولترا درست‌مانند نسخه‌ی پلاس از ماژول سه‌بعدی FoT امکان ثبت عکس‌های پرتره‌ی بهتر و پیاده‌سازی جلوه‌های مبتنی بر واقعیت افزوده را فراهم خواهد کرد.

نمونه‌عکس‌های ابتدایی 1x و 4x و 10x در طول شب

ماژول دیگر که نقش دوربین تله‌فوتو را دارد با حسگر ۴۸ مگاپیکسلی و لنزی با سازوکار پریسکوپی و F/3.5 امکان ثبت عکس‌هایی با بزرگنمایی اپتیکال-هیبریدی ۱۰ برابری و زوم فوق‌العاده‌ی ۱۰۰ برابری Super Resolution Zoom را در اختیار کاربر می‌گذارد. عکس‌های این دوربین با ترکیب هر ۴ پیکسل‌ مجاور، با وضوح ۱۲ مگاپیکسلی ثبت خواهند شد.

امکان ثبت هم‌زمان چندین عکس به‌شکل‌هایی همچون Live Focus، کراپ‌شده و اولتراواید، سپس انتخاب بهترین آن‌ها به‌کمک هوش مصنوعی، در کنار فیلم‌برداری 8K با نرخ ۳۰ فریم‌برثانیه و آپلود مستقیم آن‌ها در یوتیوب از ویژگی‌های مهم دوربین پشتی خانواده‌ی گلکسی اس ۲۰ به‌شمار می‌آید. کره‌ای‌ها ادعا می‌کنند که به‌موجب قابلیت Super Steady 2.0 گلکسی اس ۲۰ اولترا فیلم‌برداری «در سطح حرفه‌ای» را به‌ارمغان خواهد آورد.

گالری عکس‌های ابتدایی گلکسی S20 اولترا

گلکسی S20‌ اولترا از دوربین سلفی قدرتمندتری نسبت به برادرانش استفاده می‌کند، این دوربین حسگر ۴۰ مگاپیکسلی در بطن خود دارد و لنزی مشابه با F/2.2 را مقابل خود می‌بیند. توجه داشته باشید که دوربین سلفی با ترکیب هر ۴ پیکسل مجاور، عکس‌ها را با وضوح پیش‌فرض و پیکسل‌های ۱/۴ میکرومتری ثبت خواهد کرد.

 شما می‌توانید برای مشاهده‌ی بهترین قیمت گوشی موبایل و مشخصات فنی سامسونگ اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گکلسی اس ۲۰ اولترا در بازار کشورمان از به بخش محصولات زومیت مراجعه کنید.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود