ظاهرا وان پلاس 8 و وان پلاس 8 پرو فروردین ماه معرفی می‌شوند

ظاهرا وان پلاس 8 و وان پلاس 8 پرو فروردین ماه معرفی می‌شوند

براساس آخرین اخبار غیررسمی و شایعه‌های منتشر شده، وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو در اواسط یا اواخر فروردین‌ماه معرفی می‌شوند.

گوشی‌های هوشمندوان پلاس ۷ و وان پلاس ۷ پرو اواسط ماه مه (اواخر اردیبهشت‌ماه) معرفی شدند. اما باتوجه به شایعه‌های جدید، به‌نظر می‌رسد وان پلاس قصد دارد استراتژی‌های متفاوتی را در سال جدید درپیش بگیرد و گوشی‌های‌ هوشمند پرچم‌دار تازه‌ای را زودتر از سال قبل و احتمالا در فرودین‌ماه معرفی کند.

اگر این خبر صحت داشته باشد، بدان معنا است که وان پلاس استراتژی‌های جدیدی را  پیش گرفته و  تصمیم دارد رونمایی پرچمداران جدید خود را به تاریخی بسیار دورتر از زمان معرفی محصولات سایر رقبای خود (نظیر سامسونگ، هواوی، اوپو و شیائومی)  موکول نکند. پیش از این وان‌پلاس، محصولات خود را در فاصله‌ی زمانی نسبتا طولانی نسبت به گوشی‌های تولیدی بازیگران اصلی حوزه‌ی موبایل عرضه می‌کرد تا فروش محصولات این شرکت تحت تأثیر تبلیغات رقبا قرار نگیرد.

هرچند ممکن است این اطلاعات دقیق نباشند، اما باتوجه به رندرهای منتشرشده از پرچمداران جدید وان پلاس، ظاهرا زمان زیادی تا رویداد رونمایی گوشی‌های هوشمند جدید این شرکت باقی نمانده است. اواخر مهرماه، . در همان مقطع زمانی مشخص شد که 

تاکنون اخبار مختلفی در مورد این دو گوشی وان‌پلاس منتشر شده است. اوایل دی‌ماه، . هنوز مشخص نیست که وان پلاس ۸ لایت نیز در کنار وان پلاس ۸ و نسخه‌ی پرو معرفی خواهد شد یا خیر.

باید منتظر بمانیم و ببینیم درنهایت چینی‌‌ها پرچمداران جدید خود را با چه مشخصاتی و چه زمانی معرفی می‌کنند. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده