اندروید 10 برای خانواده گلکسی S9 سامسونگ منتشر شد

 اندروید 10 برای خانواده گلکسی S9 سامسونگ منتشر شد

دو سال از زمان عرضه‌ی گوشی‌های خانواده‌ی گلکسی اس ۹ می‌گذرد. حالا پس از دریافت اندروید ۹ در سال گذشته، از آلمان و آمریکا اخباری مبتنی‌بر آپدیت این دو گوشی به اندروید ۱۰ رسیده است.

طبق اخبار منتشرشده، تمامی گوشی‌های موبایل گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس که پیش‌از‌این به اندروید ۹ آپدیت شده باشند، در کشورهای هلند و آلمان و آمریکا این به‌روزرسانی را در چند روز آینده دریافت خواهند کرد. دستگاه‌های مجهز به نسخه‌ی بتای One UI 2.0 هنوز مشمول گرفتن نسخه‌ی پایدار نیستند؛ اما احتمال می‌رود در روز‌های آتی به فهرست به‌روزرسانی اضافه شوند.

سامسونگ گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس / Samsung Galaxy S9 & S9 plus

حجم این به‌روزرسانی بین ۱/۸ تا ۱/۹ گیگابایت است و همراه‌با آن بسته‌ی امنیتی ژانویه نیز نصب خواهد شد. کاربران پس از دریافت این آپدیت، تغییراتی در گوشی خود ازقبیل حالت تاریک گسترده و ضبط‌کننده‌ی داخلی صفحه‌نمایش و ارتقای ویژگی‌های حریم خصوصی و اطلاع‌رسانی را شاهد خواهند بود.

اطلاعاتی از تاریخ عرضه‌ی این نسخه برای سایر کشورها در دست نیست؛ اما انتظار می‌رود در چند روز آینده روند به‌روزرسانی در سایر کشورها برای خانواده گلکسی اس ۹ آغاز شود.

قیمت به‌روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع گوشی سامسونگ نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع گوشی‌های سری S، J، M و A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات همگی در بخش محصولات در دسترس شما خواهد بود.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده