گوشی آینده پوکو احتمالا POCO X2 نام دارد

 گوشی آینده پوکو احتمالا POCO X2 نام دارد

حساب کاربری رسمی هند پوکو پس از استقلال این برند از شیائومی، تیزری تبلیغاتی منتشر کرده که به‌طور مخفیانه نام احتمالی دستگاه آتی این برند را POCO X2 عنوان می‌کند.

چند روز پیش، پوکو به برندی مستقل از شیائومی تبدیل شد. در پی این خبر، پوکو هند تیزری تبلیغاتی در توییترش منتشر کرد که نگاهی به «فصل دوم» پوکو انداخته و اعلام کرده است گوشی‌های هوشمند آینده‌ی این برند فوق‌العاده خواهند بود.

بخش اول تیزر به‌نام POCO X2 اشاره می‌کند؛ اما برای دیدن آن باید به‌دقت توجه کنید؛ زیرا نویسه‌های نام در این تیزر پراکنده هستند.

در گزارشی فاش شده است تصاویر چند گوشی مختلف به بیرون درز کرده‌؛ اما زیاد نمی‌توان به آن‌ها اعتماد کرد. همچنین، اطلاعات مذکور به‌ نام‌هایی همچون Pocophone F2 و F2 Lite در کنار گوشی نام‌گذاری‌نشده‌ای اشاره می‌کند. اگر پوکو قرار باشد هم F2 و هم X2 را معرفی کند، می‌توان حدس زد F2 ادامه‌ای برای پوکوفون اف وان به‌عنوان گوشی میان‌رده و X2 نیز به‌عنوان گوشی پرچم‌دار است یا شاید برعکس.

پوکو x2

باتوجه‌به زمان‌بندی تیزرها، باید منتظر تیزرهای جدیدی از پوکو باشیم. شرکت مذکور در توییتی اعلام کرده است گوشی آتی پوکو ماه آینده معرفی می‌شود و آژانس مخابراتی PTI در هند نیز آن را تأیید کرده است.

معرفی گوشی جدید پوکو

قیمت به‌روز و مشخصات فنی و هر اطلاعات موردنیاز دیگر برای خرید ارزان‌ و آگاهانه‌ی گوشی هوشمند را در بخش محصولات زومیت بیابید. در این بخش، علاوه‌بر مشخصات فنی دقیق و پاسخ به پرسش‌های شما، امکان مقایسه‌ی دو یا چند محصول درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس خواهد بود. همچنین، می‌توانید برای اطلاع از آخرین قیمت گوشی سامسونگ، شیائومی، هواوی و آیفون‌‌های اپل از همین بخش استفاده کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده