موتورولا Razr هفدهم بهمن‌ماه به بازار عرضه می‌شود

موتورولا Razr هفدهم بهمن‌ماه به بازار عرضه می‌شود

موتورولا Razr نخستین گوشی هوشمند تاشدنی موتورولا با تأخیر و در تاریخ ششم فوریه برابر با ۱۷ بهمن‌ماه با قیمت ۱۴۹۹ دلار به بازار عرضه می‌شود. 

با وجودی‌که انتظار می‌رفت ماه گذشته شاهد عرضه‌ی گوشی تاشدنی موتورولا ریزر (Motorola Razr) به بازار باشیم، اما با تاخیری یک‌ماهه قرار است موتورولا نخستین گوشی تاشدنی خود را در تاریخ ششم فوریه (۱۷ بهمن‌ماه) با قیمت ۱۴۹۹ دلار به بازار عرضه کند. پیش‌سفارش دستگاه جدید از ۲۶ ژانویه (ششم بهمن‌ماه) آغاز خواهد شد. 

اویل مهرماه گفته شده بود که . به‌فاصله‌ی کوتاهی و در اواخر آبان‌ماه . اما با وجودی که انتظار می‌رفت ۲۶ دسامبر (ششم دی‌ماه) دستگاه جدید تاشدنی در دسترس کاربران قرار بگیرد، ولی اواخر آذرماه مشخص شد افتاده است. 

motorola razr 2019 / ریزر ۲۰۱۹ موتورولا

اپراتورهای تلفن همراه ورایزون، فروشگاه والمارت و وب‌سایت موتورولا به‌صورت انحصاری، پیش‌سفارش گوشی موتورولا ریزر را برعهده دارند. با وجود اینکه گفته شده موتورولا ریزر از هفدهم بهمن‌ماه به بازار عرضه می‌شود، ولی باتوجه به تقاضای بالا و تاریخ مشخص شده برای پیش‌سفارش، هنوز مشخص نیست که چه تعداد دستگاه به فروشگاه‌ها عرضه خواهد شد. احتمال دارد موتورولا تعداد دستگاه‌های محدودی را در تاریخ مشخص شده به بازار عرضه کند.

نخستین گوشی هوشمند تاشدنی موتورولا با طراحی الهام گرفته از گوشی تاشوی موتو ریزر (Moto RAZR) اصلی و نمایشگر ۶/۲ اینچی سال گذشته میلادی معرفی شد. دوربین ضعیف و تراشه‌ی میان‌رده‌ی اسنپدراگون ۷۱۰، مشخصات ایده‌آلی برای گوشی هوشمند با قیمتی در سطح قیمت دستگاه‌های بالارده نیست. همان‌طور که گفته شده موتورولا Razr به‌صورت انحصاری توسط اپراتور تلفن همراه ورایزون در ایالات متحده به‌فروش می‌رسد. هنوز جزئیات مربوط به زمان عرضه و فروش گوشی تاشدنی جدید موتورولا در بازارهای بین‌المللی مشخص نشده است. 

برخی شایعه‌ها، تأخیر زمانی موتورولا در عرضه‌ی نخستین گوشی تاشدنی‌اش را به زمان عرضه‌ی گلکسی زد فلیپ (Galaxy Z Flip)، گوشی تاشدنی سامسونگ نسبت می‌دهند. اگر اخبار غیررسمی موثق باشند، دستگاه جدید تاشدنی کره‌ای‌ها یازدهم فوریه (۲۲ بهمن‌ماه) رونمایی می‌شود که دقیقا چند روز بعد از عرضه‌ی موتورولا ریزر به بازار خواهد بود.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده