تنظیمات صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی وان پلاس 8 پرو فاش شد

تنظیمات صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی وان پلاس 8 پرو فاش شد

تصویری از تنظیمات صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی گوشی وان‌پلاس ۸ پرو منتشر شده؛ در این تصویر حفره‌ی دوربین سلفی گوشی به‌خوبی مشخص است.

شایعات و اطلاعات منتشر شده از گوشی‌های هوشمند وان‌پلاس ۸ و وان‌پلاس ۸ پرو جدیداً بیشتر شده‌اند. اطلاعاتی که به‌تازگی فاش شده جزئیات خاصی را از دو گوشی وان‌پلاس فاش نمی‌کند؛ اما چیزی را نشان می‌دهد که تاکنون ندیده بودیم.

می‌دانیم که وان‌پلاس قصد استفاده از پنل AMOLED با نرخ نوسازی بالاتر از ۱۲۰ هرتز را برای گوشی وان‌پلاس ۸ پرو دارد. حالا به لطف تصویر منتشر شده توسط True-Tech.net، می‌توانیم نگاهی به تنظیمات صفحه‌نمایش جدید بیندازیم.

تصویر منتشر شده تنظیمات صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی وان‌پلاس ۸ پرو را نشان می‌دهد؛ چیزی که شرکت قبلا در چند تیزر آن را برای گوشی آتی خود تأیید کرده بود. صفحه‌نمایش مذکور محتوا را در ۱۲۰ هرتز، ۹۰ هرتز (مانند گوشی‌های سال ۲۰۱۹ وان‌پلاس) و همچنین استاندارد ۶۰ هرتزی نمایش می‌دهد.

تنظیمات صفحه نمایش وان پلاس 8 پرو

نکته‌ای که این گزارش نسبت به تائید آن احتیاط می‌کند این است که وان‌پلاس ۸ پرو حتی قادر به نمایش محتوای ۱۲۰ هرتزی در بالاتر از وضوح +Full HD است. پیش‌بینی می‌شود که پنل وان‌پلاس ۸ پرو از نوع +QHD باشد. همان‌طور که قبلا در رندر های سه‌بعدی دیده می‌شد، بالای صفحه‌نمایش دوربین سلفی، درون حفره‌ای جای گرفته است. وان‌پلاس قصد دارد امسال دوربین سلفی پاپ‌آپ را کنار بگذارد.

وان پلاس 8 پرو

وان پلاس 8 لایت

وان پلاس 8

وان پلاس ۸ پرو (تصویر سمت راست)، وان پلاس ۸ لایت (تصویر وسط) و وان پلاس ۸ (تصویر چپ)

شایعه شده که وان‌پلاس امسال سه مدل گوشی استاندارد لایت و پرو عرضه می‌کند اما فقط نسخه‌ی آخر دارای صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی است.

هنوز هیچ سخنی در مورد عرضه‌ی خانواده‌ی وان‌پلاس ۸ گفته نشده است. امیدواریم که در رویداد MWC اخبار بیشتری از این سه گوشی بشنویم.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده