پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند در سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۹

پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند در سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۹

طبق گزارش شرکت تحقیقاتی Counterpoint، آیفون XR پرفروش‌ترین گوشی هوشمند در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۹ بود.

به‌تازگی گزارشی از شرکت تحقیقاتی Counterpoint منتشر شده که نشان می‌دهد گوشی آیفون XR، پرفروش‌ترین گوشی هوشمند در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۹ و به‌طورکلی پرفروش‌ترین مدل در تمامی سه‌ماهه‌های سال جاری بوده است. iPhone XR در سه ماه آخر سال ۲۰۱۸ عرضه شد و از آن زمان تاکنون توانست فروش خوبی داشته باشد و از آیفون ۱۱ سبقت بگیرد. البته آیفون ۱۱ نیز در رده‌بندی ۱۰ محصول پرفروش در سه‌ماهه سوم سال قرار دارد.

به‌گفته‌ی شرکت تحقیقاتی Counterpoint، آیفون XR پرفروش‌ترین مدل در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۹ در سطح جهان بوده و سه درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است. در حقیقت این مدل به جز سه‌ماه اول عرضه‌ی خود در سال ۲۰۱۸، در سایر ماه‌های سال فروش خوبی داشته است. iPhone XR به‌تنهایی بیش از یک چهارم فروش از کل فروش محصولات اپل را در طول سه ماه گذشته به عهده داشته و پرفروش‌ترین محصول اپل در تمام نقاط جهان بوده است.

۱۰ گوشی هوشمند پرفروش در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۹ شامل دو محصول آیفون، سه محصول سامسونگ و دیگر محصولات برندهای چینی بوده است که در ادامه این لیست بدان خواهیم پرداخت:

  1. iPhone XR
  2. Samsung Galaxy A10
  3. Samsung Galaxy A50
  4. Oppo A9
  5. iPhone 11
  6. Oppo A5s
  7. Samsung Galaxy A20
  8. Oppo A5
  9. Xiaomi Redmi A7
  10. Huawei P30

در این میان سامسونگ نیز تلاش کرد تا خریداران را به سمت محصولات سری A سوق دهد و قیمت مدل‌های میان‌رده‌ی سری A را نیز کاهش داد تا فروش بهتری داشته باشد. در نهایت سامسونگ توانست در ۱۰ مدل پرفروش سه ماه سوم سال، سه مدل از محصولات سری A را جای دهد. سامسونگ دوره‌ی سری J را به پایان رساند و سری A را با مدل‌های میان‌رده و ارزان‌قیمت‌تر راهی بازار کرد. این دستگاه‌های جدید با مشخصات و ویژگی‌های پیشرفته، قیمت مناسب و عملکرد قوی از برند سامسونگ ارائه شده‌اند و نظر مصرف‌کنندگان را به خود جلب کردند. با تمام این توضیحات، هیچ پرچمداری از سامسونگ در لیست ۱۰ محصول پرفروش این سه ماه قرار نگرفت.

از سوی دیگر تک محصول شیائومی در این لیست نیز به لطف مشتریانش در کشور هند به فروش بالایی رسیده و گوشی Redmi 7A را در جایگاه نهم قرار داده است.

پرفروش ترین گوشی


منبع 9to5mac

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید