تیم Vertu به همراه Ferrari گوشی موبایل لوکس خود را ارائه می کنند

تیم Vertu به همراه Ferrari   گوشی موبایل لوکس خود را ارائه می کنند

زمانی که شما قصد خرید یک موبایل را دارید، حتما گوشی که مطابق با سلیقه شما باشد، تهیه می کنید. ولی گاهی اوقات نیز بعضی از گوشی ها نه سیستم عامل خاصی دارند و نه برنامه های زیادی روی آنها نصب می شود و تنها به خاطر نام برندشان بسیار ارزشمند هستند. Vertu از این قبیل گوشی هاست، چراکه با وجود اینکه کارایی زیادی ندارد، بسیار لوکس است و اگر دست کسی باشد نشان می دهد این شخص به تجملات اهمیت می دهد و پول زیادی برای خرج کردن دارد. این بار هم این برند یک گوشی جدید ارائه کرده البته با همکاری فراری

برند انگلیسی Vertu با همراهی Ferrari برای دومین بار تصمیم گرفته است گوشی جدید خود را به بازار ارائه کند. این گوشی لوکس Limited Edition نیز هست یعنی تنها تعداد محدودی از آن ارائه خواهد شد و افرادی که شانس خرید این گوشی را داشته باشند مطمئن خواهند بود که گوشی آنها دست دیگران مشاهده نمی شود.

جنس بدنه گوشی Vertu-Ferrari  از تیتانیوم  و  PDV خواهد بود و به رنگ مشکی مات ارائه خواهد شد. صفحه نمایش این گوشی 2 اینچ QVGA بوده و 16 میلیون رنگ دارد. دوربین 5 مگاپیکسلی و فلش LED از دیگر ویژگی های این موبایل است. این گوشی، 32 گیگ حافظه داخلی به همراه GPS و 4.8 ساعت عمر باتری در هنگام حرف زدن دارد. هیچ صحبتی در مورد قیمت این مدل زده نشده ولی Vertu گفته این گوشی در سال 2011 ارائه خواهد شد.

منبع: Maximum PC

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده