گوگل قیمت و تاریخ عرضه پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال را اعلام کرد

گوگل قیمت و تاریخ عرضه پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال را اعلام کرد

گوگل دقایقی پیش در جریان رویدادی از گوشی‌های جدید خانواده‌ی پیکسل رونمایی کرد؛ قیمت و زمان عرضه‌ی این محصولات را در ادامه خواهید خواند.

گوگل به‌عنوان توسعه‌دهنده‌ی سیستم‌عامل محبوب اندروید هر ساله دو گوشی پیکسل را روانه‌ی بازار می‌کند؛ نیویورک امروز میزبان علاقه‌مندان دنیای فناوری بود تا با پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس‌ال دو گوشی جدید اهالی مانتین‌ویو آشنا شوند. به نظر می‌رسد همچون سال‌های گذشته، گوگل تمرکز ویژه‌ای روی بخش دوربین در این گوشی‌ها داشته است و برای نخستین بار شاهد دوربین دوگانه در پشت پیکسل‌ها هستیم. قابلیت جدید موشن سنس نیز طبق انتظار همراه‌با گوشی معرفی شد که کاربران را قارد می‌سازد تا با فرامین حرکتی و بدون لمس با گوشی تعامل داشته باشند. 

گوشی‌های گوگل پیکسل ۴  و پیسکل ۴ ایکس ال در دو مدل ۶۴ و ۱۲۸ گیگاباتی با ۶ گیگابایت حافظه‌ی رم عرضه می‌شوند. قیمت گوشی‌های پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال برای مدل‌های پایه به ترتیب ۷۹۹ و ۸۹۹ دلار برای بازار آمریکا اعلام شده است؛ هر دو گوشی طبق اعلام گوگل از ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر) در اختیار کاربران آمریکایی خواهند بود. مدل‌های ۱۲۸ گیگابایتی این دو گوشی نیز به ترتیب ۸۹۹ و ۹۹۹ دلار قیمت خواهند داشت. عرضه‌ی این محصولات در بازار اروپا نیز با یک هفته تأخیر نسبت به آمریکا آغاز خواهد شد. کاربران کانادایی، استرالیایی و تایوانی نیز ۲۹ مهر (۲۱ اکتبر) قادر به خرید پیکسل‌های جدید هستند. 

مدل / بازارپیکسل ۴ با حافظه ۶۴ گیگابایتپیکسل ۴ با حافظه ۱۲۸ گیگابایتپیکسل ۴ ایکس ال با حافظه ۶۴ گیگابایتپیکسل ۴ ایکس ال با حافظه ۱۲۸ گیگابایتزمان عرضه
آمریکا۷۹۹ دلار۸۹۹ دلار۸۹۹ دلار۹۹۹ دلار۲۲ اکتبر
اروپا۷۴۹ یورو۸۴۹ یورو۸۹۹ یورو۸۹۹ یورو۲۸ اکتبر
انگلستان۶۶۹ پوند۷۶۹ پوند۸۲۹ پوند۹۲۹ پوند۲۸ اکتبر
کانادا۹۹۹ دلار کانادا۱۱۲۹ دلار کانادا۱۱۲۹ دلار کانادا۱۲۵۹ دلار کانادا۲۱ اکتبر

نظر شما در مورد قیمت‌‌های این دو گوشی چیست؟ آیا عرضه نشدن در مدل‌های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی یک ضعف برای پیسکل‌های جدید است؟ 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده