ردمی 8 شیائومی هفدهم مهرماه معرفی می‌شود

ردمی 8 شیائومی هفدهم مهرماه معرفی می‌شود

براساس آخریت توئیت منتشرشده از سوی واحد ردمی در هند، گوشی هوشمند ردمی ۸ شیائومی در تاریخ ۹ اکتبر برابر با ۱۷ مهرماه معرفی خواهد شد. 

همان‌طور که انتظار می‌رفت اوایل مهرماه، گوشی موبایل . درکنار ردمی ۸ ای شیائومی، اخبار فاش‌شده‌ی بسیاری در مورد گوشی شیائومی ردمی ۸ منتشر شده و به‌نظر می‌رسد چینی‌ها قصد دارند به‌زودی ردمی ۸ را معرفی کنند.

براساس اعلام ردمی، ظاهرا ردمی ۸ در تاریخ ۹ اکتبر برابر با ۱۷ مهرماه رونمایی و ابتدا در بازار هند عرضه خواهد شد. باوجودی که ردمی هنوز مشخصات دستگاه بعدی خود را فاش نکرده است، اما براساس اخبار غیررسمی و شایعه‌هایی که در مورد این گوشی هوشمند منتشرشده، احتمالا باید منتظر دستگاهی با دوربین دوگانه در پنل پشتی و حسگراثرانگشت باشیم.

ردمی 8

پیش‌تر نیز در خبر دیگری،  شده بود. ردمی هند در توئیت اخیر خود تصویری به‌اشتراک گذاشته که تاریخ رویداد ۹ اکتبر (۱۷ مهرماه)‌ را نشان می‌دهد. در قسمت بالای تاریخ رونمایی، سه کلمه‌ی باتری، دوربین و عملکرد نوشته شده که احتمالا به مشخصات دستگاه جدید مربوط می‌شود.

کمتر از یک هفته به تاریخ رویداد رونمایی باقی‌مانده است. احتمالا تا روز رویداد، ردمی مشخصات بیشتری از دستگاه جدید را به‌همین شکل به‌اشتراک خواهد گذاشت. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده