گوشی ROG فون 2 ایسوس از نمایشگر ۱۲۰ هرتزی استفاده خواهد کرد

گوشی ROG فون 2 ایسوس از نمایشگر ۱۲۰ هرتزی استفاده خواهد کرد

نمایشگر گوشی هوشمند ایسوس ROG فون ۲ از نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می‌کند و درنتیجه می‌تواند گزینه‌ای مناسب نیازهای کاربران برای گیمینگ باشد.

محصولات سری راگ (یا همان‌طور که ایسوس دوست دارد تلفظ کنیم؛ آر او جی؛ مخفف Republic of Gamers) بازار علاقه‌مندان به بازی‌های کامپوتری یا به‌اصطلاح گیمرها را هدف قرار می‌دهند. یکی از محصولات خانواده‌ی ROG تلفن‌های هوشمند ROG Phone است که انتظار می‌رود ایسوس نسخه‌ی جدید آن را ماه جولای معرفی کند. ایسوس علاوه‌بر تأیید نام گوشی، ادعا می‌کند دستگاه جدید با ویژگی‌ فوق‌العاده‌ای که دارد می‌تواند به‌عنوان گوشی هوشمند مناسبی برای گیمینگ مورد استفاده قرار گیرد.

در تیزر تبلیغاتی که با همکاری شرکت Tencent Games برای بازی PUBG تهیه شده، گوشی هوشمند ایسوس ROG فون ۲ (‌برای بازار چین) نمایش داده شده است که انتظار می‌رود که از نمایشگر ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی کند.

ایسوس راگ فون 2

پشتیبانی از نمایشگر با ریفرش ریت ۱۲۰ هرتز، بدین معنی است که تصاویر ۱۲۰ بار در ثانیه بازسازی می‌شوند. درنتیجه باتوجه به اینکه بازخورد و فیدبک نمایشگر این گوشی در شرایط رقابتی مناسب خواهد بود، کاربردهای مختلفی را از جمله گیمینگ می‌توان برای آن متصور بود.

نمایشگر ایسوس ROG Phone 2 با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز می‌تواند با گوشی‌های هوشمندی همچون ریزرفون و ریزرفون ۲ که تنها دستگاه‌هایی هستند که با چنین مشخصاتی به بازار عرضه می‌شوند، رقابت کند. از گوشی‌های هوشمند مخصوص گیمینگ می‌توان بلک‌شارک ۲ را نیز مورد توجه قرار داد. اوایل اسفندماه، .

به‌جز نمایشگر ۱۲۰ هرتزی، در مورد گوشی هوشمند جدید ایسوس اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و باید تا تاریخ رونمایی آن در ماه جولای منتظر بمانیم. بی‌شک ایسوس ROG فون ۲، گوشی هوشمندی با ویژگی‌های نوآورانه است و نشان می‌دهد که ایسوس قصد دارد به‌سمت توسعه‌ی گوشی‌های هوشمند مخصوص گیمینگ حرکت کند.

منبع techradar
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده